Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a francba várja el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a francba várja el rengeteg 20 év körüli átlag csaj a tökéletes külsőt és a sok pénzt?

Figyelt kérdés
Sokuk dolgozni se dolgozik, vagy valami minimálbéres munkát végez, mégis az átlag pasit az alapján határozzák meg, mint amit az instan vagy a tiktokon látnak.
2023. febr. 19. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem csak a 20 év körüli csajok, hanem a 30 év körüliek is felszínesek.
2023. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
És? Mindenkinek jogában áll azt elvárni, amit akar.
2023. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Csak egy ilyen húsz éves csajnak küld már el a képét! Biztos valami insta picsáról beszélsz és az alapján ítéled meg a nőket.

Ha meg neked a kinézettel kapcsolatban vannak magas elvárásaid, szintedhez magas elvárasaid, akkor ne hisztizz, hogy neki meg másban vannak elvárásai.

2023. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Mivel rengeteg ilyen pasi van, boven elvarhatjak. A jokepu penzes srac nem egy ritka jelenseg, attol meg, mert te meg az ot gyari munkas haverod nem vagytok azok🤷‍♀️
2023. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én jóképű vagyok, pénzem is van, vannak is jelentkezők. De legbelül tudom, hogy belső értékre nem kíváncsiak és ez fáj.
2023. febr. 19. 22:54
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
#5: ugyan sorolj már föl olyan 4-5 ilyen "belső értéket", annyira kíváncsi vagyok rá.
2023. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Csak az VÁRJA EL a tökéletes külsőt meg a sok pénzt, amelyik megteheti.De most őszintén, ha megteheti, mert jut neki olyan is, akkor miért ne?

Feltételezem ha egy gazdag, bombázó csajjal is összejöhetnél, akkor te egy gusztustalan ronda, csóró nőt választanál.Igaz?!

2023. febr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem ilyen vagyok, de én is ismerek olyan lányokat, akik ezt várják el, barátnőim között is. Részükről nem felszínességről van szó, csak biztonságosabb környezetnek érzékelik, ha van pénze a srácnak. Úgy értve, hogy olyan következtetéseket vonnak le, hogy akkor biztos dolgosabb, tesz azért, hogy később anyagilag is jó környezetben legyen, később gyerek szempontjából sem mindegy. Bár összességében nem kell gazdagnak lennie, csak legyen biztos keresete. A tökéletes külsőről nem tudok nyilatkozni, az mindenkinek más. Én ezt érzékeltem a környezetemben.
2023. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem érdekel a lányok belső értéke, csak az alak, segg, mell, pofi.
2023. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is elvárom hogy a pasinak legyen pénze,barátnőim is.Eddig mindig pénzesebb fiúim voltak, szép kocsikkal, vittek kirándulni.Mivel nem szeretem ha egy pasi koszos,korán kell, megy a gyárba dolgozni, ezért nem is ismerkedem ilyen pasikkal.

Nem akarom ha lesz gyerekem ezt lássa gyerekként hogy az apja semmit sem tudott elérni az életben.Az ilyen pasik mind életképtelenek.

2023. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!