Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne lennék értékesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne lennék értékesebb mint az átlag nő?

Figyelt kérdés

Nekem a szexhez az kell, hogy már el legyünk jegyezve. Tehát párkapcsolatban 1-2 év, mert annyi szerintem elég, hogy el tudja dönteni a másik, hogy akar-e engem komolyabban, vagy nem. A testem pedig csak akkor adom oda, ha komolyan szeretne velem lenni és hajlandó erre a lépésre.

Látom hogyan működik a mai világ és igenis büszke vagyok az értékemre.

Ezért viszont rengetegen egy kanál vízben is meg akarnának fojtani.

Mégis miért ne lenne ez a hozzáállás értékesebb mint a mai átlag? Miért ne lennék ettől erkölcsösebb, mint azok, akik még nem is igazán ismerik a másikat, de már oráloznak, szexelnek?



2023. aug. 14. 16:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
11%

"Ezért viszont rengetegen egy kanál vízben is meg akarnának fojtani."


Hehe, ennyiben mondjuk tényleg úgy tűnhet, hogy igaza lett a kérdezőnek, aki bedobta a bűzbombát a zsúfolt szobába, aztán az ablakon kukucskál röhögve, hogy ki mennyire fintorog tőle.

Ügyes.

2023. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
30%
31. A kérdezővel nem szimpatizálok de a xar fétised rohadtul idegesito hol a hozzaszolasokban hol meg kerdeseket irsz ki kamu nonekbwallitva magasm. Te kis xar imado. Blo
2023. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
79%
Az valaki más lesz, nem írtam kérdést még ide. A hozzászólasban meg nem volt szar. A bűzbombával sokkal inkább valami záptojásra gondoltam, olyan fétis nem tudom, hogy van-e, de megelőlegezek a nevedben egy "Blo"-t magamnak érte.
2023. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz ilyen ferfi… orommel kivarja a ket evet es utana se akar szexelni… mert aszexualis.

Haha a fagyi visszanyal majd. N

2023. aug. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a kommentek😂😂 milyen mélyről jövő elfojtott düh van a legtöbbjükben😂😂😂 latszik, hogy idegbajos népség vagytok
2023. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!