Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy anyagi különbséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy anyagi különbséggel működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki írná, hogy pénzéhes lennék elmondom, hogy megismerkedésünk elején nem tudtam az anyagi helyzetét.

Engem nem is neveltek anyagiasnak így néha kellemetlenül érzem magam mert én inkább a szegényebb kategóriába tartozom míg ő hát inkább a gazdagabbak közè.

Nem szeretném, hogy azt higgye a pénze miatt vagyok vele és nem is engedem mindent ő fizessen.

Elhívott egy drágább három napos kikapcsolódásra de én őszintén elmondtam ezt nem engedhetem meg magamnak. Viszont ő azt mondta, szívesen fizet mindent én csak menjek de nekem ez kellemetlen lenne, olyan mintha kihasználnám.

Nagyon szimpatikus sosem vág fel mennyi pénze van, nagyon kedves, figyelmes velem csak nem tudom működhet e hosszú távon úgy, hogy nekem azokra a dolgokra nincs pénzem amikre neki van.

Működhet ez? Vagy csak én gondolom túl , a dolgot és ezzel fogom elrontani?

28N



2023. aug. 17. 10:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha a szíved mélyén is így gondolod, és én hiszek neked hogy így van, akkor működhet. Nálunk is így volt, exem soha de soha nem várt el semmit, mondta, hogy inkább magamra költsek, spóroljak, viszont amit akartam azt megvettem neki, és sosem vártam cserébe semmit, mert tudtam, hogy neki nehezebb az élete. Más miatt szakítottunk nem anyagiak, szóval nyugi. Tehát mindenképpen működhet, idővel pedig majd a közös kasszát kell okosan megoldani hogy egyik fél se sérüljön.
2023. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Működhet, ha nem játszod a büszkét fölöslegesen, te is megleped olykor és szeretitek egymást.
2023. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem a büszkét játszom csak mindent ő nem fizethet, főleg nem egy ismerkedés elején.

Most ez lehet semmiség de tudom szereti pl a rétest és akárhányszor találkozunk egy csomót sütök neki, apróságokkal kifejezem neki mennyire kedvelem és ez vissza felé is jól esik de hatalmas összegeket nem költhet rám, ez a három nap is borzasztó drága lenne.

2023. aug. 17. 10:51
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Sok mindentől függ. Miből van pénze. Stabil a helyzete, vagy csak jól keres? Működhet, persze, a külön kassza is. Amíg nincs együttlakás meg gyerek. Mert ha te beköltözöl, az sosem lesz a tiéd.
2023. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4

Stabil a helyzete, saját háza van, vállalkozása. (Autóbérléssel foglalkozik, az autók a saját tulajdonában vannak és ezek sem valami olcsók)

Én a családommal élek, keveset keresek.

Természetesen ami az övé az nem lesz az enyém, engem tényleg ő érdekel nem pedig a pénze.

2023. aug. 17. 11:07
 6/23 A kérdező kommentje:

6

Nem ennyire nagy köztünk a korkülönbség!

2023. aug. 17. 11:13
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

5# akkor mi a probléma?

SOk pénze van, ha szívesen vesz neked, akkor fogadd is el.

Ha mindig azt mondod, h ilyet ne csináljoon, nincs sok pénzed, akkor meg fogja unni téged.

2023. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Normális értékrendűnek tűnsz, nyilván ezt ő is észrevette. Szerintem ne gondold ezt túl, minden jön majd magától. Ki tudja, együtt maradtok, találsz esetleg egy jobban fizető állást, és Te is jobban fogod érezni magad ettől.


Szerintem nyugodtan fogadd el a meghívást, utána úgyis látni fogod, van-e jövője az egésznek.

2023. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
3%
Igen, de csak ha a férfi egzisztenciája sokkal magasabb.
2023. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Engem zavarna ha mindent fizetgetnènek nekem, mint valami gyereknek.
2023. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!