Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhetnek a török-magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhetnek a török-magyar házasságok, kapcsolatok? Én úgy veszem észre, hogy igen, nem számítanak a különbségek sem a törökországi, sem pedig a németországi törököknél. Sajnos a családom elég furán néz rám, amiért egy török sráccal találkozgatok

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Török parom van, es szerintem mukodhetnek, de nem minden torok ferfival (mert sajnos felig meddig ott elve arra kellett rajonnom, hogy eleg nagy hanyaduk kifejezetten kiallhatatlan jellem pont tarsadalmi es csaladi okokbol). Tudom, tanacsot nem kertel (meg nem is ismerem a szituaciodat), de a jovo konnyiteseert (hatha a gordulekenyseget latva a szuleid is mashogy allnak hozza a dolgokhoz) en annyit javasolnek mindenkepp, hogy torok sraccal, ha komolyan veszed, a csaladja miatt meg kell tanulni torokul. Ertelmisegi csaladoknal is ritka, hogy angolul beszeljenek (es egyedul igy fognak igazan befogadni), meg a sajat dolgodat is megkonnyited. Es a masik ami fontos szokott lenni ilyen esetekben, csak akkor kezdj bele, ha el tudod kepzelni hogy kesobb orszagot valtasz erte (bar, nem tudom ismet a pontos szitut) :). De mukodnek a dolgok, mert igazsag szerint rengeteg kozos vonas van egy torok es magyar csaladban, kulturaban de meg az eteleink izvilagaban is, igy en kulturalis kulonbsegkent maximum a vallasbol eredo dolgokat tudnam elmondani egy kereszteny lanynak :).
2017. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Egyébként ha még valami eszedbe jut, szívesen olvasom
2017. ápr. 1. 22:28
 3/3 noyanoyi válasza:
29%

Nekem mar 2 eve mukodik

! Mindenki egybol azzal bombaz, hogy 'muszlim????'

Sajnos az emberek tobbsege, de foleg Magyarorszagon , elfogult es hajlamos belekeverni a terrorizmust . Le kell sz...rni en azt mondom.

Mi mar eljegyzest tervezgetjuk :) szoval mukodik. Number one boy :-))))

2017. ápr. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!