Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Legyünk csak barátok" sztoriv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Legyünk csak barátok" sztorival járt már bárki jól?

Figyelt kérdés

Nekem az a tapasztalatom hogy mindig csak sóvárgás a vége.

Rosszabb esetben a másik kihasználja, csak az egoját eteti vele.


Egy szinten úgy érzem ilyenkor jobb menekülni, de ugyan akkor félek hogy elveszítek egy jó embert...


2023. aug. 17. 15:50
 1/6 anonim válasza:
100%

Én igen.


Így kezdte a csaj, aztán barátság extrákkal lett.

2023. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-es, mennyi idő után?
2023. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem! 1,5 után, a covid betett, és a volt baratnőm full bekattant, majd szakított. Akkor is elnyomta ezt a dumát,hogy maradunk barátok, meglátom milyen jó lesz, meg csinálunk közös programokat stb. Ebből semmi nem lett, csak fokozatos lekoptatás, meg igérgetés,hogy majd ősszefutunk, kitalálunk valamit, de azóta eltelt 2 év. Mindig csak a munkája mögé bújik, miközben meg ha telefonon beszélünk,akkor feldob valami lehetőséget,de másnap visszavonja. Van egy sejtésem,hogy a koncertből se lesz semmi, amit szintén ő javasolt,és már a jegyet is megvettem.
2023. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

2.


Igazából 2 hónap után.


6 hónap után szerelmes lett belém.


Ezt én szépen ki is használom.

Mert ő indított barátsággal.


Ezt kapja.

2023. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem tartom is azóta magam ahhoz, hogy ne kerüljek barátzónába, mert ahogy Renard mondta:

"A barátság férfi és nő között azoknak a házassága, akik nem hálhatnak egymással."

2023. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nő jól tud járni ezzel, a férfi nagy valószinüséggel nagyon rosszul, nem azt mondom hogy semmi esélyed de egyszerübb egy másik nőt keresni mint megváltoztatni a barátzónás besorolást, akár lehetne 10 jobb nőd könnyebben mint megtörni a jeget.

Röviden férfinak totál veszteség ez, nőnek hasznos lehet mindig jól jön egy férfi akire lehet így úgy támaszkodni és ez semmibe se kerül nőnek

2023. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!