Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerethetnék ki egy lányból? (sztorival)

Figyelt kérdés
Másfél éve ismerem,ugyanoda járunk harcművèszeti edzésre.Régebben teljesen bele voltam zúgva,azután megpróbáltam róla elterelni a figyelmemet,mégis ha huzamosabban együtt vagyunk(pl. táborban),újra és újra fellobbantja az èrzéseimet.Amúgy meglehetősen jóban vagyunk,szoktunk beszélgetni,viccelődni,egy kicsit még flörtöltünk is,de nem érzem úgy,hogy különösebben érdekelném.2 évvel fiatalabb nálam(14 éves).Nem az a kimondott világszépe,de bájos és csinos,elég sok srácnak tetszik.Valamiért ha másik lánnyal vagyok,akkor is ő jut az eszembe,ideges leszek ha a fiúbarátaival van,nagyon kikészít már ez a helyzet:S Mit tehetnék?
2012. ápr. 30. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Randi volt?
2012. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem amíg nem tudod mit is érez irántad, ne mondj le róla. Érdemes lenne bepróbálkoznod nála, és bevallanod it érzel :)
2012. ápr. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

10.18al egyetértek!

próbáltál már közeledni felé? (persze nem úgy, mint egy szimpla barát felé..)

sohasem tudhatod, hogy ő mit is érez irántad! :))

2012. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább próbálkozhatnál, az isten áldjon meg. Még mindig ráérsz felejteni, ha elrugdosott magától.
2012. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mondta,hogy más tetszik neki(mondjuk nem azt ,hogy én nem)
2012. ápr. 30. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Na az ilyet nem szeretem. Egyszer azt mondja, hogy más tetszik neki és rögtön elkell felejteni. Könyörgöm valamiért belédkell szeretnie..legyél már kicsit rámenősebb.
2012. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Teljesen megértem az aggodalmadat Én is voltam már hasonló szituációban Csak nálam annyival bonyolódott az egész hogy volt egy fél éves kapcsolata ,de ezt mondta, hogy bejövök neki. Nem könnyű eligazodni az ilyen helyzeten :)

Azt tanácsolnám (ahogy én is tettem) gondold át pontosan mit és hogyan érzel. Mert ha csak az ideálba vagy szerelmes amit megalkottál róla akkor lehet hogy csalódni fogsz a végén. És ez egyikőtöknek sem tesz jót. Még a barátságotok rovására is mehet. Talán ha arra koncentrálsz hogy barátok legyetek működni fog idővel.

Persze őrlődni sem lehet állandóan mert belebetegszel.

Ellenben , ha eléggé ismered , szóval ha tudod hogy nem csak az ideálba vagy szerelmes Beszéld meg vele Ugyan is benne van a pakliban hogy ugyan azt érzi mint te csak nem mert lépni.

Még valami : "A szerelem vakká tehet, de a vágy soha!"

2013. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!