Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza a pasit hogy ne haragudjon meg?

Figyelt kérdés
Új munkahelyen flörtöl velem a közvetlen felettesem, de nekem nem a zsánerem. Tudja hogy nincs párom, és így tartok tőle hogy randira hív. Már mondta az egyik csaj hogy oda van értem, mert neki elmondta. Nem szeretném hogy a közös munka kárára menjen mert nem akarok tőle semmit.

2023. aug. 17. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén.
2023. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az ő jellemétől/személyiségétől függ, hogy megsértődik-e a visszautasításon. A legjobb amit tehetsz, hogyha közeledik vagy flörtölget akkor jelzed, hogy részedről ez maximum csak baráti viszony lehet és nem több. Ha nem tudja normálisan kezelni az már az ő szégyene.
2023. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem érted van oda. Hanem ki akarja használni egy nő kiszolgáltatott helyzetét visszaélni azzal hogy úgyis félted a munkahelyed.

Ő valszeg egyenesen nőt se tudna kapni kulonben nem ilyen féregmódon nézné ki magának az "áldozatait".

2023. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Megkérnék vmi bmw-s "keménycsávókat", hogy néha jöjjenek értem a meloba.

Sokan nem tisztelik a nőket ha az kiszolgáltatott egyedul van.

2023. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ejtsd el, hogy éppen ismerkedsz valakivel és igen ígéretesnek tűnik.

AMúgy meg hányok az ilyen főnöknek alkalmatlan egyedektől, akik a beosztottjaikra nyomulnak. Nyilván más, ha kölcsönös, de direkt nem veszi a lapot, hogy nem, mert hogy mégis csak a főnök.

2023. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából kis főnök. Nincs nagy hatalma, csak magasabb pozícióban van. Úgymond érdeklődik, szerintem elég egyértelműen, de én nem vonzódom hozzá. Addíg oké volt vele dolgozni amíg csak síman beszélgettünk, de amióta, udvarolgat azóta kínos. Először csak bókokkal kezdte, kérdezte van-e párom, és így tovább. Nem rossz ember, normális, csak ne érdeklődne irántam "így". Az őszinte választ nem tudom hogyan fogalmazzam meg úgy hogy ne legyen bántó. Ha nem dolgoznánk egy légtérben akkor nem esne nehezemre.
2023. aug. 18. 00:37
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Hozd össze az egyik barátnőddel:)
2023. aug. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beszélj neki az elképzelt pasidról,így burkoltan érezteted,hogy nincs esélye.


Egyébként én a jelenlegi helyzetemben tök örülnék egy ilyen jellegű közeledésnek,de ott az illetőnek legalább van annyi esze,hogy több okból is tabu a dolog.

2023. aug. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ez nagyon jó ötlet. Megmondom neki hogy a szomszédba költözött egy nagyon jó pasi, és kb csak rá gondolok amióta találkoztam és beszéltem vele. Remélem ettől el megy a kedve hogy flörtöljön velem a továbbiakban. Megpróbálom jól előadni.
2023. aug. 18. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!