Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit várnál ettől a kapcsolattól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnál ettől a kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, elválok így jóval túl a negyvenen, két kamasszal, több éves elhidegülés miatt. Nem egy utat járunk sajnos.

Van egy srác, jóval fiatalabb, mint én, egyedülálló. Kerülgetjük egymást egy ideje, de eddig semmi sem történt köztünk. Most úgy érzem, erre a válásra vár, hogy megtörjön köztük a jég. Soha eddig nem utalt arra, hogy érez valamit irántam, csak testi vágyról volt szó. Mostanában egyre több érzelem van a mondataiban, néha süt belőlük a szerelem, de...

De ebből úgysem lesz párkapcsolat. Mint mondtam, fiatalabb, előtte az élet, biztos nem ássa el magát egy kétgyerekes vénasszonnyal.

Én nagyon vonzódom hozzá, talán kicsit bele is vagyok esve, de ezt letagadom előtte, ő pedig mindig ki akarja csikarni belőlem a szerelmi vallomást. :D

Belemennétek a válás után egy könnyedebb kapcsolatba? Egy szexkapcsolat, amíg valamelyikük nem talál megfelelő párt...


2023. aug. 18. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az időmet vennè el hogy találjak kompetenset aki valoban szeret is es elfogad amilyennek vagyok es az nem hátrany a szemében..
2023. aug. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi komolyat,ennyi biztos.

Ha tudnám,hogy én érzelmesebb vagyok,de rajta látnám,hogy abszolút nem így áll az egészhez,inkább ignorálnám,még ha fájna is.Mint ahogy ezt meg is tettem már korábban.Néha kevés a testi összhang,egy szexkapcsolatban csak kiüresedik egy lelkisebb személyiség.

2023. aug. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a 3. bekezdés soha nem hangzott el, az az én feltételezésem.

Amióta megtudta, hogy válok, sokkal nyitottabban fejezi ki az érzéseit. Eddig valahol azért zavarta, hogy férjnél vagyok, hiába ordított rólam, hogy szar a házasságom.

2023. aug. 18. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Es 40 felett ennyi észt..

Akkor legyél céltalan laza kis kapcsikban d.gópintyekkel.

Te életed.

2023. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!