Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete beszélgetek egy fiúval. Minden nap messengeren beszélünk és minden reggel írt, viszont a ma reggel semmit nem írt. Irjak én neki vagy várjak míg jelentkezik?

2023. aug. 18. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, nálam fontos hogy ne csak az egyik fél írjon mindig, hanem mindkettőnek fontos legyen a kapcsolattartás. Van hogy én is azt gondolom hogy na, ma egyáltalán nem írok, nézzük mikor fog a másik. Ha sokáig tart, akkor elengedem a másikat mert egyértelműen nem vagyok fontos az életében.
2023. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Valami családi esemény közbejöhetett. Vagy ismerkedik másik lánnyal, aki felkeltette az érdeklődését.


Hány évesek vagytok? Tizenévesek? Egy iskolába jártok? Egy osztályba?


Milyen gyakorlati élethelyzet kapcsán alakult ki ismeretség? Személyes találkozás volt már legalább egyszer?

2023. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Írjál neki, akkor látja hogy kezdeményező vagy.
2023. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Elunta, hogy csak Ő jelzi az érdeklődést.

Gondolom miután írt, Te csak tőmondatokban vagy egyszavasan válaszoltál, nem kérdeztél...

2023. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
azt hiszed minden a fiuk dolga te meg csak varod a csodat ??? hol elsz te
2023. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 latod, ez a baj lanyokkal. en ezert szakitottam eggyel. mindig csak en erdeklodtem utana, szeretet de ez nem az.
2023. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Én egyáltalán nem csodálkozom azon, hogy a tizen- és a huszonéves életkor egyaránt arról szól, hogy még KERESIK A FIATALOK A SAJÁT ÚTJUKAT IS!!!


Ebben a multikulturális világban, ahol máról-holnapra nem tudjuk, hogy miből élünk, hogyan élünk...


De az is igaz, hogy az 1980-as években még a tanárok BŐVEN FORDÍTOTTAK IDŐT ÉS TÜRELMET a diákok tudásszomjának kielégítésére, magatartásának fegyelmezésére.


Igaz, már akkor is nagyon laza és elfogadó volt a társadalom. A demokrácia előszelét az 1980-as évek második felében már érezni lehetett...

2023. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!