Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy én keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én keveset érek?

Figyelt kérdés
Anyám folyton mindenbe beleszól a párkapcsolatommal kapcsolatban. Szerinte semmi értelme annak hogy ha a barátom eljegyez engem, hiszen én a kutyát se érdeklem, hogy velem mi történik, és úgy se kapok rá sok lájkot. Meg folyton kritizálja a barátom öltözködését is, hogy bezzeg más hogy kiöltözik, a barátom meg nem.
2023. aug. 18. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Édesanyád nem tudott érvényesűlni valamiben vagy valakiben és most ahelyett hogy büszke lenne rád és örülne a boldogságodnak, irigykedik. Az én anyám is sajnos ilyen. Nekem próbál beleavatkozni a kialakuló félben lévő kapcsolatomba és befolyasolni akar de már nem érdekel. Sajnos nem értem az ilyet számomra mivel én is anya vagyok a gyermekem boldogsága a legfontosabb. Nem érsz te keveset, csak rossz emberekkek vagy körül véve s sajnos az egyik anyukád.

Amúgy vele élsz?

2023. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyad kartekony kapcsolatrombolo!! Remelem nem lax vele es nem fuggsz tole anysgilag!!!

Az ilyen anya mergezo ! Minel kevesebb dolgot mondj el neku!


Nezd youtubon a kov csatornat,h felismerd h abyas narcisztikus.

2023. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez ag a csatorna ,ami a narcisztikus hxakorlati peldajon keresztul mutatja be parkapcsolatban resztvevo felkent.


[link]


Szulokent is hasonlo. Ra fogsz ismerni. Nezd vegig az osszes reszt!

2023. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki semmit, ne beszélgess róla ezekről és akkor nem fog beleszólni.
2023. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ne higgy neki! Nagyon sokat érsz, a párod szeret, ha eljegyzett, legyetek nagyon boldogok, gratulálok!


Anyukád pedig rád vetíti ki a saját frusztrációját. Nem rólad szól ez, hanem saját magáról. Megérdemelné, hogy ne beszélj vele. Nagyon mérgezően viselkedik veled.

2023. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes toxikus emberektől tanácsot fogadni, mert elvisznek a szintjükre és ugyanolyan szar életed lesz.
2023. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja egyébként ezt én is csináltam anno tinikent, amit 4-és ír, pedig anyám fele ennyire nem volt toxikus..


Mégis az volt vmilyen szinten, mert mindenbe elmondta a véleményét mit nem csinálok jól, miért azzal baratkozok, szerinte hogy és kivel kéne (??), amikor angolt tanultam és beszeltem beszólások hogy mennyire magyar és rossz stb.. egyszóval semmi építő nem volt a kritikáiban.


Emiatt egy idő után nem meséltem neki semmit. Akkor meg azzal jött hogy én nem mosnom neki semmit. Mondom nem véletlenül…

2023. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!