Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőmnek miért van kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőmnek miért van kevés ideje rám? Messengeren is keveset van nagyon fenn ráadásul este nincs fenn mikor tudnánk sokat beszélgetni! Mit csináljak, hogy többet keressen?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik meg ott van a családja tudom, de nekem akkor is hiányzik a szeretete mert ő jobb szeretetet tud adni mint bárki más a világon.

Találkozni meg havi 1x tudunk csak sajnos.. természetesen a család miatt! nem tudom mit tegyek nagyon szeretem őt ,de szeretet hiányom van mégis.



2023. jún. 28. 10:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan párt, akinek nem kell másokkal foglalkozni, csak veled!
2023. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Mondd el neki!

Hány évesek vagytok?

2023. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én 18 ő 27
2023. jún. 28. 10:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom nagy a korkülönbség de tényleg szeretem őt.
2023. jún. 28. 10:43
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
És miért nem tudtok pontosan találkozni?
2023. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Reggeltől estig melózik a pali hétvégén meg a családjával van.

Azt mondta mikor pár napja beszéltünk, hogy hamarosan jön ide abba a városba ahol én lakok a családjával mert ő amúgy ide valósi ahova én csak elköltözött és családja lett. Akkor lehet hogy tudunk találkozni ha jön ide de akkor is úgy kell, hogy a neje ne tudjon róla, nehéz lesz az biztos, de ha igazán szeret meg fogja oldani.

2023. jún. 28. 10:48
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Incelke, ne provokáld már a népet, jó? ^^
2023. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

7: Akkor ez azt jelenti, hogy veled pont ennyit akar csak lenni.

Meg azt is jelenti, hogy csaló, nagyon rossz a jelleme, neked is meg fog gyűlni vele a bajod, ha ugyan ez is már nem az.

Eleve nem lesz kiegyensúlyozott a kapcsolat ha mindig csak ő jön hozzád, te nem őhozzá. Ez élősködés is akkor egyben rajtad, a családodon.

Te meddig tudsz így tervezni vele, hogy csak ő vendégeskedik nálatok, és csak így, havi egyszer találkoztok?

2023. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Engedd el inkább. 😅
2023. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ildibrexy ***** válasza:
66%
És neked miért jó az ha havi egyszer talaloztok d.gni és még csettelni sem hajlandó veled??
2023. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!