Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! VOlt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! VOlt már olyan hogy azért dobtad ki a pasidat mert túl keveset keresett?

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem, később megbántam. Nem nagyon szeretett dolgozni a drága.
2022. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem. De olyan volt már, hogy dobtam, mert volt pénze, de nem hívott meg semmire.
2022. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Vagyis exemnél belejatszott, mivel minden pénzemet elszedte, -sokszor lelki terrorral,- miközben nem volt hajlandó dolgozni.
2022. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

Nálam első szűrő a munkája,életstílusa.Ami szintén következik a havi bevételtől.Ha nem megy nyaralni, nincs új, divatos ruhája,új autója, vagy háza, az sokat elárul egy pasiról.Ezek alap dolgok manapság, egy nőnek is megvannak.

Hogy akar egy ilyen semmit felmutatni nem tudó polgártársunk ismerkedni?

Persze hogy egy nő sem tekint rá férfiként.

28L

2022. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Igen, de csak erre hivatkoztam, mert nem akartam köpködni” meg civakodni de már szabadulni akartam tőle… valójában nem ez miatt küldtem el, de ez az a téma amit nem lehet se neki , sem nekem feszegetni mert ez van~.

És ezért nem sértődött be annyira mintha elmondtam volna az igazat.

2022. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem, pedig simán lehetett volna. Azért dobtam már viszont, mert megcsalt, ami különösen vicces annak fényében, hogy a gyakorin ugye állítólag csak a gazdag pasiknak jön össze a nő. Hát, nekem sikerült két olyan balherébe is beleakadnom, akik amellett, hogy kifejezetten csórók voltak, még sóherek is és az anyagiak miatt erősen komplexusosak, de még így is összeszedtek rajtam kívül legalább egy másik nőt (akiről én tudok, legalábbis, aztán persze ki tudja, lehet volt ott több csaj is, aki alájuk feküdt ennek ellenére). Nem, egyikük sem volt Brad Pitt vagy mittudomén, ki most a férfiideál. Tök átlagos pasikról beszélünk.
2022. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi 13 évesen jöttünk össze, 19 éves korunkban szakítottam. Nem akart továbbtanulni, de szakmát sem, nem akart dolgozni, nem akart jogsit sem, húzta az időt egy laza OKJ-n. Nagyon jó ember, nagyon szerettem, most is jó barátok vagyunk, de a zéró ambícióval nem tudtam mit kezdeni. Most sem egy törtető alak, baromi jól döntöttem.
2022. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Bár nekem az a normális, hogy ugyanolyan részben viseljük az anyagi terheket. Ha valakinek nem ilyen a beállítottsága, azzal kapcsolatig se jutnék el nagy valószínűséggel.
2022. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

4est nem kellene lepontoznotok. Nem hiszem el, hogy nem szívesebben vagytok olyan férfival, aki nem nélkülöz, nincsenek anyagi gondjai, mint egy olyannal, aki mellett a pénz hiánya akár konfliktusokat is szülhet.

Viszont az én helyzetemben ez számomra nem igazán előnyös. 32 vagyok, diplomás, dolgoztam is szakmámban, van egy lakásom másik városban, kiadva albérletbe, én Bp-en tanulok, egy több, mint 20milliós képzést végzek éppen, amivel rövid időn belül havonta több milliót fogok keresni. Viszont aki kívülről néz, annyit lát, hogy egy 30 feletti srác albérletben van, eljár dolgozni (le sem írom, hogy mit, heti 3napot) és ennyi. Szóval a látszat csal. Jó lenne olyan barátnőt találni, aki ebben a helyzetben is elfogad, de sajnos nem sikerült még.

2022. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

A durva hogy 20-21 évesen tartottam el egy 30 éves “férfit”, 3 munkahelyem volt akkoriban, 1 főállás és 2 mellék. Dolgozott ő (lakásfelújítás és minden ehhez kapcsolódó), de valamiért sosem volt pénze, szó szerint mindent én fizettem.

Azért dobtam, mert heti 1 randinapot kértem, amikor elmegyünk kirándulni, sétálni, ESETLEG fagyizni, de nem jött össze, pedig már könyörögtem hogy foglalkozzon velem.

Most egy csodás férfival vagyok, aki osztozik a terheken és minden vasárnap randinap❤️

25N

2022. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!