Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez arra utal, hogy felém nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez arra utal, hogy felém nem érdeklődik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nem egészen pont a külsejével (de azért az se közömbös), hanem döntő részt inkább a kisugárzásával és stílusával, viselkedésével felkeltette nagyon az érdeklődésem. Szeretnék közelebb kerülni hozzá.

Viszont neki felém úgy kifejezetten nem igazán vannak konkrét jelei amibe lehetne kapaszkodni, hogy ő is akarna tőlem valamit.

Nagyon rendes segítőkész velem, figyelmes, igazán érdeklődő is, látom hogy szeret velem beszélgetni meg szokott nézegetni, egyszer hozzámért de az se közeledési szándékkal.

Egy random beszélgetés során mondta, hogy ő nem nyomulós, sosem szokott nyomulni. Ha tetszik neki valaki, csak annyi nála hogy gondolja magában ő egy jó csaj de ennyi. Tovább nem igazán lép. Nem azért mert félénk, csak ő szimplán nem olyan típus. Ez igazából megmagyarázhatná miért nem közeledik hozzám, már ha egyáltalán be is jövök neki.

Mikor egy társaságban vagyunk (vannak fiúk is), akkor van hogy közösen nézegetnek csajokat ilyen kis kanosgyerek stílusban :D És ő is aktívan részt vesz ezekben, nagyban kifejezi tetszését.

Legutóbbi ilyen esetnél csak hogy én is benne legyek a beszélgetésben, poénból mondták hogy én meg mutassak csávókat akkor. Mutattam is, és én is kifejezem olyankor a tetszésem de normálisabb stílusban mint ahogy ők. De én ezt csak azért csinálom olyankor, hogy elmenjen a téma a lányokról meg hogy úgymond felhívjam vele az ő figyelmét hogy nekem is vannak akik bejönnek, olyan szándékkal hogy kihívásnak érezze nálam, értitek. Hogy ezzel is felhívjam magamra a figyelmét. Tudom hogy ez gyerekes amúgy, ez nem a legjobb módja. Nekem a tipikus esetem igazából teljesen más mint amilyen ő, és mondta akkor, hogy jó akkor én nem félek, nekem nem kell félni (hogy ugye ő bejönne nekem és rászállnék). Nem tudom hogy ezt tényleg így gondolja-e. Meg nem tudom azt sem, hogy esetleg ő is ugyanilyen okból lelkesedik véletlenszerű lányok képeiért hogy előttem játsza ezt meg (volt már ilyen velem), vagy ez inkább a teljes érdektelenség jele, hogy én egyáltalán nem jöhetek képbe nála. Nem látok a fejébe, nem tudom hogy mi van.

Valahogy az az érzésem, hogy nem jövök be neki vagy nem akar semmit tőlem. De nem tudom, mert tényleg olyan rendes velem, szokott velem beszélgetést kezdeményezni, ha többen beszélgetnek akkor is odafigyel azalatt az én szavaimra hiába nem hozzá szólok, néha kicsit flörtöltünk is egy-egy párbeszédben, néha mellém ül, vagy az ő kanalával megkóstoltat velem valamit, tehát azért azt mégse mondanám hogy semleges. De közeledni nem közeledik úgy.

Azt még hozzátenném csak mellékesen, nyilván relatív az ízlés de nem számítok egy ronda csajnak, semmilyen nézőpontból. Tehát nézek ki valahogy, és akiket ők szoktak képen nézegetni, nem akarok nagyképűen fogalmazni de attól én azért feljebb vagyok, de legalábbis nézek ki úgy ahogy ők. De mondok egy példát amiből lehet érzékelni. Pl egy képen a mellekről van szó és olyankor elismerően beszélnek róla. Nálam is vannak olyan szembetűnő mellek, és olyan mintha engem meg nem vennének észre vagy nem akarnak észrevenni, és ez azért kellemetlen érzés. Mintha mondjuk egy lány társaság nézegetne egymás között szakállas férfiakat amiért odavannak, és ott ül velük egy legalább annyira szakállas férfi. Tehát így furán jön le, hogy a virtuális világban keresgetik a számukra előnyös tulajdonságokkal rendelkező személyt, miközben ott van köztük egy hús-vér létező ember, aki rendelkezik azokkal az adottságokkal.

Szeretném hogy legyen valami, de nem tudom hogyan érhetném el. Mit tanácsolnátok?



2023. aug. 19. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

De érdekled ez egy értelmű.

El kéne munka után hívnia pl kávézni stb...


De mivel ezt nem tesz neked kell előre lépned, neked kell el hívni randira ez van.


Sok sikert.

2023. aug. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
A leírásod alapján voltak elejtett megjegyzései,amikből leszűrhető,hogy talán csak egy kis biztatásra vár.Szerintem is elhívhatnád mondjuk inni valamit,abban nincs semmi.Ha meg sem próbálod,akkor nem fog sikerülni.
2023. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tennék semmit. Az, hogy segítőkész,kedves még nem jelenti azt, hogy az esete vagy. Hihetetlen, hogy beszélgetni beszélget veled, de ennyiben ki is merül csak azért, mert ő nem nyomul. Holott az nem nyomulas, sem teperes, hogy egy kicsit flörtölne, amit te viszonoznál és elhívna randira.

Egyszerűen lusta és nem tetszel te neki úgy, olyan szinten, hogy bármit is kezdeményezne.

Fölösleges köröket futsz, ez a helyzet...🫠

2023. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, beszélgetésből nincs is semmi és ez önmagában még nem is jelenti azt, hogy lenne nála esélyem. De azért ha azt nézzük, vannak kisebb jelei.

Egyébként én nem valami nagyon komoly ismerkedésre gondolok, külön randizgatni, hogy milyen jó lenne együtt járni vele és kapcsolatot tervezgetni. Ettől azért lazább. Nekem az lenne a célom, hogy fizikailag tehát testileg közeledjen és nőként nézzen rám. Én magamtól nem mennék rá nem vagyok olyan, de valahogy szeretném elérni hogy ő mozduljon rám. Akár egy csók és abból smárolás, ennek is örülnék. Nekem mit lehetne tenni ennek érdekében?

2023. aug. 19. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Flört, "véletlen" érintések, simítások, nézd a száját, harapdált a tiéd, kétértelmű megjegyzések, egyértelmű kommentárok és hátha rád mászik, ha neked belefér.
2023. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!