Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Mi a különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Mi a látható különbség aközött, amikor azért vagytok zavarban egy nő előtt, mert bejön nektek vs. amikor valamiért feszélyez titeket a jelenléte és szabadulnátok a beszélgetésből?


Illetve szoktatok zavarban lenni néha pusztán csak azért, mert egy nővel először találkoztok?


2023. aug. 19. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik esetben sem vagyok zavarban.

De ha szabadulni akarok valakitől (teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő az illető), akkor nem nézek rá, nem reagálok a szavaira és ha álldogálunk, kicsit hátrálok, távolodni próbálok tőle.

Ha bejön a csaj, akkor szembe fordulok vele, legeltetem rajta a szemeimet és fülig ér a szám. :-)

2023. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így csinos nőként sokszor tapasztalom, hogy zavarban vannak pasik körülöttem. Nem mernek nagyon hozzám szólni pl. Szórakozóhelyen simán odajönnek, mert ott ugye felbátorodik az ember, de hétköznapi helyzetekben sokszor vannak befeszülve körülöttem, a kevésbé szép nőkkel meg lazán elbeszélgetnek. Egyébként én is ilyen vagyok a pasikkal. Aki nagyon bejön, amellett ideges vagyok, egy nem vonzó pasival meg lazán elbeszélgetek.
2023. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
2. Buliban be vannak baxva.. jo reggelt le esett!!!??
2023. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerinted mi a francért mondtam, hogy ott felbátorodnak? Mert az alkohol oldja a gátlásokat, bocsi, hogy a nem rágtam szájba az ilyen gyengébbek kedvéért, azt hittem logikus.
2023. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy ember, esetünkben férfi vonzódik egy nőhöz, akkor szembe ál vele még ha zavarban is van.

Viszont ha szabadulni szeretne, akkor kifelé fordulgat, oldalra tekinget és nem keresi a szemkontaktust.

A zavarban lévő férfi sem feltétlenül néz a nő szemébe és azon felül hogy esetleg el pirosodik, a kezeit rakosgatja, zsebébe vagy ide -oda. Aki szabadulna, az még toporoghat is...

2023. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
5. Nem feltétlen akar szabadulni.. a csendet sokan nem bírják. Ez a pirulos dolog meg csak kis tejfeles borueken latszik .
2023. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ajj már...gyakorlatilag az összeset csinálta, amit az 5-ös írt, szóval még mindig nem vágom, hogy most akkor zöld utam van vagy sem :'D

Ezekhez még plusz furcsaság volt a részéről, hogy zavartan nevetgélve mondott pár apróságot, ami nem tetszik neki saját magán ("Na basszus, hogy áll már megint a hajam?" - ilyesmikre gondolok).

Huszonévesek vagyunk, neki tudtommal még nem volt barátnője (ha ez a kérdés szempontjából számít valamit). Nekem egy barátom volt, de ő sose jött zavarba semmitől, hasonlóan az első válaszolóhoz, ezért vagyok tanácstalan most.



Na mindegy. Inkább nem élem bele magam semmibe, de ettől függetlenül várok még válaszokat, kíváncsi vagyok másokra is.

2023. aug. 19. 17:05
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
30f .
2023. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az #5-ös vagyok.

Így már értem a kérdésed lényegét.

Ha még nem volt nője, akkor feltehetően nagyon zavarja ez és folyamatosan izgul valamint el ne szúrjon.

Rengeteg mindentől függ ki hogyan viselkedik és mit gondol. Persze vannak jelek amik erre vagy arra utalhatnak. De ezek ismerete nélkül nehéz véleményt alkotni valamiről.

Néhány ember sokszor csak furcsán viselkedik...


Ha érdekel esetleg több, privátban nyugodtan írj.

2023. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
👻👻👻👻
2023. aug. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!