Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Mi a különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mi a különbség?

Figyelt kérdés

Mi a látható különbség aközött, amikor azért vagytok zavarban egy nő előtt, mert bejön nektek vs. amikor valamiért feszélyez titeket a jelenléte és szabadulnátok a beszélgetésből?


Illetve szoktatok zavarban lenni néha pusztán csak azért, mert egy nővel először találkoztok?


2023. aug. 19. 14:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

5-ös: még annyit hozzátennék, hogy mindenki mással természetesen viselkedik - már akikkel láttam beszélgetni.

Velem meg ezt csinálta. Hol nagyon belelkesült és felcsillant a szeme, hol meg mintha már nagyon ment volna valahova...teljesen összezavar. Pedig ha ez nem zöld út, akkor természetesen nem akarok alkalmatlankodni neki.


10-es: Na gyere, én is adok neked egy szellemölelést 👻❤🤣🤣

2023. aug. 20. 01:50
 12/14 anonim ***** válasza:

"először találkoztok?"

A héten vagy az életben ?

2023. aug. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok.


Megpróbálom összegezni, amit gondolok és tudok.


Nem volt barátnője még.

feltehetően már többször találkoztatok.

Szerinted, mással nem így viselkedik.

- Zavartan nevetgél.

- hol lelkes, hol meg sietne valahova.


Egy ember testbeszéde sokat elárul, még akkor is, ha az a személy az átlag tulajdonságoktól eltér.

Mint írtam már, néhány ember sokszor, csupán furcsán viselkedik... Az dolgokat, interakciókat elérően reagálja le mint azt a legtöbb ember tenné.

Innen ezt látatlanban, kevés infóval, nem lehet pontosan meghatározni "mi járhat a fejébe", miért viselkedik "furcsán".


Ha láttál, tapasztaltál, hallottál már olyat, amikor az óvodában a kisfiú csipkedi a kislányt vagy fordítva a lány üti a fiút. A gyerekek, akiket ér ez, ők negatívumnak, támadásnak érzékelik, holott csak a tetszésüket fejezi ki így sokszor a kicsik.

A kamaszok körében (legalább is régen), jelenségvolt, hogy a fiuk a lányok fenekére csapnak.

Egyrészt van egy szexuálistöltete a dolognak, másrészt, meg feltehetően bejön a fiúnak az adott lány. A lány ebből mit szűr le? Ha már fejlettebb nemileg a lány, akkor "veszi alapot" és tetszik neki a dolog, ha egy olyan fiú "paskolgatja" aki bejön neki, ha nem tetszik/nem jön be, akkor akár pofonnal is végződhet a paskolás.


Ezt azért írtam le mert vannak emberek, akik máshogyan fejezi ki vagy reagálják le az érzéseiket.

Az "embered" feltehetően igen zavarban lehet és a két szélsőség között mozog. "Hol hideg hol meleg"! Feltehetően a Te reakcióidra, akár kérdéseidre, beszédedre reagál így. Tuti, hogy határozottabb személy vagy mint Ő. A határozatlan férfi jobban zavarban van az ilyen nőtől.

Hogyan történt az ismerkedés?

Társaságban, suli, csak véletlen.....? Te mentél oda vagy Ő ment hozzád esetleg?


Ráadásul nem mondanám, hogy nárcisztikus személy lehet, de a tizenéves fiúkra jelező, "basszus, hogy áll már megint a hajam". Persze látni 40 éves egyedülálló férfiakat, akik gépeznek, játszogatnak még. Más már a gyerekét küldi egyetemre ilyen korban... Mielőtt félreértené bár ki nincsen bajom a játékkal, csak egyfajta hozzá állást, gondolkodást takar.


A másik, nem tud társalogni, nincsen témája és nem találja a szavakat.

Az is meglehet szociális problémái vannak vagy introvertált és magába zárkózott.


Ha jól értelek, neked bejönne, de nem tudod fordítva mi a helyzet és nem szeretnéd magadat hiúábrándokba ringatni?

Rá is kérdezhetsz!

Persze az igentől a nemleges válaszon belől megeshet, hogy elpirul és habogni kezd, stb...

2023. aug. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor le egyszerűsitem a dolgot neked:

Be jössz neki zöld utad van sok sikert.

2023. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!