Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetezik egy fiu, es lattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetezik egy fiu, es lattam hogy arul egy autot, ha elmegyek megnezni, van ra esely, hogy kialakul koztunk valami?

Figyelt kérdés

Egy idosek vagyunk, lattam egyszer a varosban, aztan facen kijott nekem, igy tudom a nevet.

Fura erzesem van vele kapcsolatosan, valahogy erzem hogy lesz koztunk valami.

Tegnap ra kerestem, erdekelt mivan vele es lattam hogy hirdet egy autot, tobbet is egyebkent.

Arra gondoltam ez egy jo idozites lenne arra hogy legyen koztunk valami, vagyis hogy elinditsak valamit.

Nem akarom az idejet rabolni, megkerdeznem tole hogy neki mikor jo hogy megnezzem az autot, nem akarom hogy o alkalmazkodon hozzam mikozben eszemben sincs megvenni az autot.

Nagyon nagy gonoszsag ez?

De annyira tetszik, nincs kozos ismeros, maskent nem tudok vele semmi kontaktot kialakitani.

Az hogy ra irjak hogy ismerkedjunk, ki van zarva..


2023. aug. 19. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Hajrá. Te dolgod, már eltervezted, vidd is véghez.
2023. aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Párszor már kiírtad. Fel év alatt sem sikerült megnézni azt a nyamvadt autót? :")

Amúgy milyen unalmas és sz.r már az oldal,folyton ismétlődő kérdéseket lehet olvasni...gáz.

2023. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdés már 2x olvastam az elmúlt hónapokban! Ha jól emlékszem ott leírtad, hogy jogsid sincs..

Simán ráírni ismerkedés céljából nem mersz, de kamuval átverni a srácot azt lazán. Én amit csinálnék a helyedben 1. ráírnék, hogy feldobta a face és szívesen megismerném 2. megkeresném insta-n aztán bekövetném, majd ha posztol valamit arra reagálnék.

2023. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2023. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Asszem feladok én is egy autó hirdetést, hátha... :D
2023. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel átvered. Nemhiszem hogy értékelné mikor tobbszázreket vagy milliot akarna nyerni.
2023. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!