Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél a vizualitáson kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél a vizualitáson kívül még mi kell a szexuális vágy kialakulásához?

Figyelt kérdés

Férfiaknál azért egyszerűbb a dolog, mert ha egy nő testileg jól néz ki, akkor nagyon könnyen kialakul a testi vágy és be is indul a merevedés intim helyzetben. Jó nyilván a szerelemhez több kell meg egy jó párkapcsolathoz még inkább,

érzelmi, kulturális, gazdasági, stb kompatibilitás, de magához S testiséghez elég a külső.

Nőknél ez hogyan megy? Ha találkoznak egy vonzó férfival, akkor már elképzelik milyen lenne vele az ágyban vagy inkább csak indul egy folyamat, hogy hajlandóak esélyt adni az illetőnek, hogy lenyűgözze őket? Ezek az emberi játszmák, de nyilván nem véletlenül vannak alakulnak ki és a testi vágy felébredése tartja mozgásban őket. Mikor dől el, hogy lesz szex vagy sem?



2023. jún. 21. 19:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
A hit abban, hogy az adott férfi ilyen megy olyan (elsősorban, amit az egyén elképzelt magának). Sokszor az sem baj, ha köszönőviszonyban nincs azzal, csak "magam sem tudom miért, de belezúgtam" és az elég. Okot ne keress, nincs. Ennél még a primkó rágerjedés is logikusabb valamivel.
2023. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem feltetlen kell h a pasi vonzo kulsovel rendelkezzen. A vagy nem a kulsonak hanem nagyreszt a szemelyisegnek a sharmak szol. Vannak olyan pasik akik egyaltalan nem rendelkeznek a klasszikus ferfi kulsejevel megis szinte barmelyik not le tudjak venni a labarol. A nezes a mosoly pillantas, a testbeszed az erintes ezek nagyon sokat nyomnak a latba. Es persze a kommunikacio. Es ha a no benne van es ott is tudjak a tutit a no barmikor ismetelni akar. 😁
2023. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Én szerintem a nők is ugyanúgy fantáziálnak arról, hogy a férfi jól elintézi őket csak annyi a különbség, hogy némelyik azonnal fekszik, némelyik meg nem.
2023. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Átlagos külső mellett magas iq, műveltség, jó társalgó, figyelmes, jó a személyisége. Ezzel engem vett le a párom a lábamról úgy, hogy az első randinkon tudtam, hogy őt akarom. (Ismertem már társaságból jópár hónapja, tehát sok mindent tudtam már róla, mire randizni kezdtünk.)
2023. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, nem szoktam elképzelni idegenekkel a szexet. De ha szerelmes vagyok, akkor csak a másikra gondolok.
2023. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

1. Patent hormonháztartás - nagyon sokunké nem az, csak van, aki tud róla, van, akinél nincs felismerve a probléma.

2. A férfi részéről megfelelő viselkedés. Ez kinek mi, számomra már az is valami, ha nem csak nézeget messziről töketlenül, hanem közelít, interakciót kezdeményez, mer megérinteni, megcsókolni, nem nekem kell mennem utána, erőltetnem a kommunikációt, aztán még rá is másznom, különben semmi nem történik.

2023. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

6. "1. Patent hormonháztartás - nagyon sokunké nem az, csak van, aki tud róla, van, akinél nincs felismerve a probléma."


Ezzel fejen is ütötted a szöget!


Sok olyan nő van, aki elüldözi a férfiakat a rideg viselkedésével. Na az ilyen nők nem igazán tapasztalják meg hogy bárki is megérintené vagy megcsókolná őket. Nem látják hogy erről nem a férfiak, hanem pont ők tehetnek!

2023. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván nem elhanyagolható a vizualitás, pl egy számomra taszító pasival nem tudnék együtt lenni, de kb az 6. a fontossági listán.


1.) Akarva lenni


Engem baromira felizgat, ha látom a párom szemében a csillogást, hogy mennyire szeretné ezt velem. Apró figyelmességek nap közben, simogatások, érintések. Persze ezt nem erőszakos módon, az nagyon taszító.


2.) Kedves szavak


Bókok-dícséretek. Ha elhiszi a nő, hogy a szemedben egy istennő, akkor hidd el, hogy több kedve lesz. Persze itt sem kell átesni a ló túloldalára és átmenni pincsikutyába, mert az megint taszító.


3.) Megfelelő viselkedés


Hiába vagy velem kedves, ha az utcán a kutyába is belerúgsz, szívod a taknyod, köpködsz, káromkodsz az élből elveszi a kedvem bármitől. Ugyan ez a kategória a randiról való késés, főleg ha indokolatlan és több, mint 10 perc.


4.) Személyes higiénia


Ne legyen kosz a körmöd alatt, legyen jó illatod, legyen tiszta a ruhád és a cipőd, moss rendszeresen fogat és farkat. Bármi jele annak, hogy nem mosol kezet rendszeresen, attól felfordul a gyomrom. Ne érjenek hozzám koszos kézzel.


5.) Személyiség.


Ha nem vagyunk egy hullámhosszon, esetleg tettetni se tudod, hogy érdekel amiről beszélek vagy hogy figyelsz rám, csak magadról tudsz beszélni, bunkó vagy lekezelő vagy akkor a válasz nem. Ezek mind olyan dolgok, amivel el lehet venni egy nő kedvét. Ugyan ide tartozik a vagánykodás, hogy milyen jó vagy az ágyban és mindenki sikít tőled. Valószínűleg nincs igazad.


6.) Külső. A fenti 5 ponttal RENGETEGET lehet javítani a külsőn.


Néhány plusz tipp:

-dícsérd meg milyen csinos/milyen jó illata van/szép a szeme

-Magabiztosság: senkinek nincs kedve egy félénk férfihoz

2023. jún. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
A nőknek is csak a külső számít. Sőt, rájuk ez jellemzőbb, mint a férfiakra.
2023. jún. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:
72%
Módosult tudatállapot.
2023. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!