Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet, ami kialakult?

Figyelt kérdés
A történet eleje az, hogy pár napja hazudott nekem valamiben a barátom, amit nem szeretnék leírni. Emiatt (kioktatást nem kérek, tudom, hogy csúnya dolgot csináltam) úgy éreztem, hogy bele kell lesnem a régi gyakori kérdések előzményeibe. Lesokkolt. Annyi baromságra keresett rá és olyan írással/stílusban, hogy elszörnyedtem. Egy 25 éves felnőtt férfiról beszélünk, aki gondoskodik rólam, a családjáról, felelősségteljes, értelmes. De ahogy ezekre a dolgokra keresett, mintha egy vissza fejlett, 15 éves, agyatlan gyerek lenne. Egyszer még olyanra is rá keresett egy éve, hogy "megutáltam a párom", hát ettől egyenesen rosszul voltam, mert azóta eljegyzést, házvásárlást emleget. Mintha két másik ember volna az, aki a keresési előzményeit művelte és az, akivel én elem az életem 4 éve. Össze zavarodtam. Valami tanács? 24N
2023. máj. 4. 21:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire nem tiszteled a privát szféráját és a (nem véletlenül) rejtett, magának megtartott gondolatait, nem csak vele van a baj. Mindenki agyán átfut csomó hülyeség és privát dolog. Lehet, hogy a "megutáltam a párom" keresése egy kiadós veszekedés utáni pár perces ventillációja volt...

Valamiért irgalmatlanul felb*szott, hogy ennyire nem tiszteled a saját kis zónáját, pedig nő vagyok. :D Kb. mintha valaki naplóját olvasgatnád és utána te lennél az áldozat.

2023. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyet értek veled, reflektáltam azóta. Sosem tettem ilyet korábban és nem is fogok ez után. Ahogy írtam, hirtelen elkapott a düh, mert hazudott valamiben. (úgy derült ki, hogy nyitva hagyott egy kérdést, amiben írta, hogy hazudott a párjának). Úgy éreztem, hogy mindent tudnom kell, ha van még, mert nem tervezek babát neki, ha rengeteg van. Nem jogosít fel, de mégis úgy éreztem, hogy fontos.
2023. máj. 4. 21:45
 3/29 A kérdező kommentje:
Így hát nem akarom magam menteni, én ezt már vállaltam és neki is elmondtam. De most előttem áll, hogy mit kezdjek ezzel a sok információval. Pont sínen volt a kapcsolatunk egy szakadék után, újra össze találtunk, és rosszul érint, hogy mintha egy másik ember lenne, amikor nem velem van. Ha csak a kereséseit látnám és nem élnék vele, sosem járnék vele, mert elrettentően idiótának, butának, betegnek tűnik.
2023. máj. 4. 21:46
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnál pár példát. Nagyon nem mindegy milyen dolgokról van szó. Ha az derül ki hogy aberrált, perverz, nőgyülölő vagy ilyesmi, akkor megértelek.
2023. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%
Úgy gondolom jobb véget vetni ennek a kapcsolatnak.
2023. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, olyanra is keresett, hogy utálja a párját, hogyan szakítson, mert bele halna, stb. Mindezt egy nagy veszekedés után. Sosem gondoltam volna olyanra, hogy utálom őt, csak mert rossz időszak volt közöttünk. Előttem több tucat kérdésre keresett rá azzal kapcsolatban, hogy hogyan szedjen fel nőket, hogyan csajozzon, sőt, amikor nálam próbálkozott, akkor kifejezetten sok ilyen kérdésre nézett rá. Jó pár éve érdeklődött a rosszlányok díja iránt is. Rendszeres volt az a keresés, hogy mit tegyen, ha nem akar élni, honnan szerezzen xanaxot, egyedül gáz e kocsmába menni, tetszik a pultos, aki fiatalabb pár évvel. Mint egy züllött gyerek, olyan helyesírási hibákkal, paraszt stílusban írta be ezeket a keresőbe, hogy életemben nem láttam így írni.
2023. máj. 4. 21:59
 7/29 A kérdező kommentje:
A való életben egy olyan srác, aki keményen dolgozik, ő építette fel a lakásunkat, becsületes, tisztelettel beszél, talpraesett, értelmes, gondoskodó, szerető ember. Nekem ez nem fér össze
2023. máj. 4. 22:00
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Egyébként ha a látottak ennyire megviseltek téged, akkor ez meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat és fokozatosan teljesen ki fogsz ábrándulni belőle. Adj egy-két hónapot magatoknak, hogy értelmezni tudd a saját érzéseidet és hogy túl tudsz-e lendülni, ha nem, akkor viszont időhúzás lesz üzemeltetni egy nem működő kapcsolatot (elvégre itt nem magát a kapcsolatot kéne megjavítani, hanem a párod újdonsült személyiségével van a bajod, az pedig nem gyurmázható kedvedre).
2023. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
És értem, hogy ekkor jóval fiatalabb volt, én egy év alatt értem meg arra a szintre, hogy felnőtt emberként tekintek magamra, tettem én is sok rosszat, csak ahogy írtam, össze zavart.
2023. máj. 4. 22:03
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

"Mint egy züllött gyerek, olyan helyesírási hibákkal, paraszt stílusban írta be ezeket a keresőbe, hogy életemben nem láttam így írni."

Nem lehet, hogy unalmában trollkodott? Persze ez sem a legnívósabb jellemre vall, de jobb, mint a megcsalás.

2023. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!