Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt mire véljem? Szórakozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mire véljem? Szórakozik?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj, akivel kavartam még tavaly, aztán sajnos elég csúnyán váltunk el egymástól (teljes mértékben miattam). Azóta megint kapcsolatba léptünk, jobban mondva én kerestem fel őt, hogy bocsánatot kérjek a múltbeli viselkedésem miatt. A bocsánatkérést elfogadta, megbeszéltük a dolgainkat, abban maradtunk, hogy megpróbálunk jóban lenni, mert több szál is összefűz minket (közös barátok, bulik stb). Azóta találkoztunk 3x társaságban, úgy vettem észre, hogy nem vagyok számára közömbös, pl keresi az alkalmat, hogy velem beszéljen, odaáll mellém, amikor másokhoz is mehetne, szóval ilyen kis apróságok. Tegnap rám írt annyit, hogy “szia”, visszaírtam, de ennyiben maradt a beszélgetés. Semmit nem reagált, most sem ír semmit.

Mi volt ezzel a célja? Szórakozik csak?



2023. aug. 20. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem szórakozik. Azt akarja, hogy foglalkozz vele, hogy visszacsináld, amit elrontottál (sajnos. Nincs elég tapasztalata és önbecsülése).
2023. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jóban akar lenni, mint mondta.
2023. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első, miből gondolod hogy nincs önbecsülése? Elvégre én kerestem fel eredetileg és kértem őszintén bocsánatot. Nem gondolom, hogy egy hiba miatt teljesen le kell írni egy embert egy életre.


Kettes, ez lehet, csak akkor miért nem ír vissza semmit?

2023. aug. 20. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Írta, hogy szia,te vissza mit?
2023. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ugyanezt, hogy szia.
2023. aug. 20. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a lánynak nem vagy közömbös..

Ha tényleg sajnálod,amit vele tettél,tedd jóvá!

2023. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia után azt kellett volna hogy vagy...
2023. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!