Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tortént velem egy kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortént velem egy kellemetlen helyzet, hogy viselkedjek ezek után?

Figyelt kérdés

Együtt élek most egy évig több korombeli fiatallal.

Van köztük olyan fiú, aki szimpi nekem és szerettem volna én is jó benyomást kelteni nála.

Eddig jól elbeszélgettünk meg minden, de most történt egy nagyon gáz helyzet. Egy asztalnál ültünk, megkért hogy adjak oda neki valamit amit ő nem ért el, és közben tényleg véletlenszerűen hirtelen kicsúszott tőlem egy tényleg nagyon-nagyon pici puki, de annyira hallható volt, hogy észrevegye. Még pár szót aztán szóltunk egymáshoz, de közvetlenül ezután átült egyel arrébb, és azóta rám sem néz, hozzám sem szól mint ahogy előtte.

Olyan kellemetlenül érzem most magam hogy elmondani nem tudom. Teljesen lefőttem az eset után, és nagyon szégyenkezek, kellemetlen. Gyűlölöm, hogy ez megtörtént velem. Istenem.. Nem valami nagyon jó csávóról van szó, de nekem ez nagyon kellemetlen. Elé se merek kerülni.

Hogy viselkednétek ezek után, természetesen?



2023. aug. 20. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,kimerült, hogy humanoid vagy! Nincs ebben semmi gáz, viselkedjen vele ugyanúgy, mintha mi sem történt volna. Ha valaki ezért eltávolodik, az nem normális. Emberek vagyunk. Pukizik ő nagyobbakat is, hidd el.
2023. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl gondolod ez nem nagy ügy. Ettől még lehettek barátok.
2023. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha egy puki miatt arrébb ült, akkor valami nagy baj lehet vele. Emberek vagyunk! Én is csináltam már véletlenül mások előtt. Ilyenkor vagy nem szólt semmit a másik, vagy elnevettük. De aki ilyen miatt látványosan arrébb ül,az egy éretlen kis pöcs😂😂
2023. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

A gyk-n mindenkinek természetes a fingás randin ágyban mindenhol. Ide ilyenek járnak.

Felesleges itt kerdezned.

2023. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó, remélem te visszatartod, de jóóó sokáig 🤣🤣🤣🤣


Amúgy leírta, hogy véletlen volt. Te is beteg agyú vagy, mint az a srác.

2023. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
4-es, belőled hol távoznak a bélgázok? Kileheled őket?
2023. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

Nekem csak olyan kapcsolataim voltak eddig ahol nem finganak az orrom alá es en sem.

Nem pukizgatnak mellettem es nem eresztenek bélgázokat a jelenlétemben.


Espedig többéves együtt élős kapcsolatok.

Es nekem is cink ha valaki pl.randin nekiáll fingadozni.


A gyk-n viszont tudom ez az alap.

2023. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

7 és hol van írva, hogy direkt fingott az orra alá? Illetve szerinted ha direkt fingott volna, akkor most szarul értene magát?


Én meg azt unom, hogy tele van a GYIK értelmi fogyatékosokkal, akiknek nem megy az értő olvasás.

2023. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
*érezné
2023. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
A kérdésben pl mivel ez a tema fingósfogyatekos
2023. aug. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!