Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Kissé kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kissé kellemetlen helyzet, ti hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Balatonra megyünk a családdal nyaralni. Sok szép fürdőruhás lány lesz ott.


Nos ugye.. Nem tudom, hogy csak velem szokott előfordulni, de ha pl. a buszon szemezek egy szerintem szép lánnyal, akkor az izgalom hatására már ágaskodni is kezd, pedig "csak" egymást bámuljuk. (Ilyenkor had ágaskodjon, buszon kit érdekel, úgy se látják.) Mi lesz majd akkor, hogyha egy szép lány fürdőruhában lesz, látom majd az idomait+szemezünk is és én meg egy nyamvadt rövidnadrágba leszek.. ("fürdőruha" ugye, ezért nem lesz alattam boxer sem.) Család előtt meg enyhén szólva ciki lenne a dolog.

Ti hogyan szoktátok ezt megoldani?

Köszönöm a válaszokat. :)



2014. júl. 8. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki, hanem biológia
2014. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de te lazán sétálgatnál a parton/vízben álló farokkal a családod és mindenki más előtt?
2014. júl. 8. 23:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én azt vettem észre magamon ha fürdőnadrágba vagyok vagy olyan nadrágba amin látszana akkor nem ágaskodik fel :) vagyis nálam így szokott lenni
2014. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vegyél fel olyan fürdőnadrágot ami nem feszülős..
2014. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

tavaly nálam is így volt, csak azóta sokkal jobban érdekelnek a lányok. Ugye a serdülés.

(Mellesleg 15 éves vagyok.)

2014. júl. 8. 23:13
 6/14 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogy milyen.. Feszülős, nem feszülős ugyan úgy látszik. Pedig nem 20 centis.. Sőőt.
2014. júl. 8. 23:14
 7/14 anonim válasza:
Nekem fürdőshort-ban nem szokott látszódni, ha ágaskodik, pedig nem kicsi, vagy ha egy kicsit esetleg látszik akkor zsebre teszem a kezem és azzal takarom el ^^ Egyébként sokan hordanak boxert a fürdőshort alatt, nem tudom lehet az is segít, bár én nem hordok.
2014. júl. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt. Nekem látszódik simán, pedig nincs nagy egyáltalán. Neked nagy van, neked nem látszódik? Hogy a francba van ez?
2014. júl. 9. 11:50
 9/14 anonim ***** válasza:
addig fekve maradok, vagy gyorsan beszaladok a vízbe, vagy a vízben maradok.
2014. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ja...

Ez elég "izé" dolog... velem is előfordult már...

én ilyenkor fekve/ülve/vízben maradok, vagy eltakarom pl. törölközővel...


16/F

2014. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!