Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki ?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon sokat szemeztem,(a közelmúltban is), eléggé furcsa velem szemben!!!Többször nagyon sokat néz,de van amikor rám se bagózik (vagy rám sem akar nézni), vagy ha meglát inkább elfordítja a fejét!! Mindenkivel kedves, nekem meg néha köszönni sem akar!!! Látom társaságban mindig, ott eléggé nagyhangú, de ha meglát ott is akkor is bámul !! Segítségeteket szeretném kérni !!!! A lánynak egyébként van párkapcsolata!! Nem tudom mi tévő legyek !!!
2023. aug. 22. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Menj oda hozzá, kérdezd meg, hogy ismerkedne, ha igen, akkor a válasz adott.
2023. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén,mert kapcsolatban van, majd ha szingli lesz, akkor nyomulj.
2023. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen csak olyan furcsa az egész, amikor meglát összenézünk többször is, figyeljük egymást a távolból , de van olyan pillanat is amikor meglát és elfordítja a fejét !!! Vagy csak szórakozik velem ?
2023. aug. 22. 16:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nyomulós tipus !!!!
2023. aug. 22. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Hagyd őt már írtam. Légy tekintettel a párjára!


Szerintem a lány is azért hol ilyen hol olyan, mert nem érsz te neki annyit, hogy kockáztatassa a kapcsolatot. Oké, TALÁN tetszel neki, de ez ennyiben ki is merül.

Emiatt illene tisztelned mindkettőjüket! Érted?

2023. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Meg tök olyan mintha félne tőlem , pedig nem bántottam!! Csak olyan kis furcsa!!!!
2023. aug. 22. 16:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot !!!
2023. aug. 22. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
6. Fél tőled mert szociopatának tunsz!!!!!
2023. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok az !!!
2023. aug. 22. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Észrevette, hogy tetszik neked és ettől zavarban van. Tetszik neki, hogy tetszik neked, de nem akar se a párja felé bunkó lenni, se téged nem akar hitegetni, hogy lesz ebből valami. Nem tudja hogy viselkedjen a közeledben, szeretne csak simán természetesen viselkedni, de mivel zavarban van, nem megy neki. Ezért Te, azt hiszed, hogy tetszel neki, még inkább nézed, mire ő még jobban zavarba jön, mert leesik neki, hogy ááá most azt gondolod, hogy tetszel neki.

😃

Ördögi kör.

2023. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!