Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem pszichológushoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem pszichológushoz kell mennem miatta. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
a barátom nagyon szereti a koncerteket, és ezmiatt néha napokig nem tudunk telcsin beszélni. Távkapcsi. De ha nem hallok róla nem tudok semmit csinálni, tehetetlen vagyok, sírok, részegre iszom magam és néha cigizek pedig nem dohányzok. És nem érti meg hogy nem bírok ki így. De azért is elmegy. Mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. máj. 23. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
17
2010. máj. 23. 12:41
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Tiszteletem.


Ne haragudj, de mért ne mehetne? Túl reagálod. Mint haverom nője, mikor ballagáson voltunk... Azt mondta, ha nem megy oda hozzá 1 órán belül megöli magát... Gratulálok nektek.


Srácnak add át, hogy MENEKÜLJÖN!!!!

2010. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, miért aggódsz ilyen betegesen emiatt, talán nem bízol benne, és félsz, hogy megcsal? emiatt nem érdemes "részegre innod magad és cigizned" szerintem. Ha tényleg ez nyugtat meg, akkor menj pszichológushoz, vagy komolyan beszélgess el a barátoddal.
2010. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Rohadj meg!
2010. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
kicsit benne van az is hogy félek h megcsal, de most nem ezen van a hangsúly. Hanem h annyira nem bírom nélküle és annyira hiányzik hogy meghalok. Ezért vagyok ilyen
2010. máj. 23. 12:46
 7/24 anonim ***** válasza:
Te egyszerűen szerelmes vagy, nem orvosi eset.
2010. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
de viszont szerethet? tudja hogy milyen állapotban vagyok olyankor, megkérem hogy ne menjen hanem inkább beszélgessünk és mégis elmegy. Nem akarom megtiltani neki hogy elmenjen, mert ha ő örül annak hogy ott lehet akkor én is örülök annak hogy ő örül, de én ezt nem bírom már tovább. Nem tudom mitévő legyek. H miattam ne menjen az nekem is rossz lenne, hisz szeretem és a legjobbat akarom neki.
2010. máj. 23. 13:10
 9/24 anonim ***** válasza:

De Ő nem szeret Téged úgy, ahogy kéne, az biztos! Különben melletted lenne, és lemondana dolgokról miattad.


Ha sokat szenvedsz, inkább hagyd ott még ha fáj is, de hosszú távon neked így lesz a jobb. Találsz mást, vagy a szakítás gondolatára mégis a fejéhez kap, és rájön hogy hol hibázott.

2010. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
már mondtam neki h jobb lesz ha vége, azt mondta meg fog becsülni meg minden. De ő nem mondana le ezekről miattam. Hanem rá akar beszélni h ne legyen semmi gondom. Szóval nem szeret ha nem mond le ezekről?
2010. máj. 23. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!