Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a történet hosszú, de próbálok rövid lenni. Van egy barátnőm, leszbikus párkapcsolatban élünk lassan két éve. 1 évvel ezelőtt, augusztusban volt egy csúnya veszekedésünk, ahol nekem jött,a baráti fogták le. Ennek az volt az előzménye, hogy fenyegettem, hogy el mondom az anyjának, hogy leszbikus. Nagyon sokat veszekedtünk régen, de már 1 éve nagyon sokat változtam, nagyon megbántam, hogy anno úgy viselkedtem ahogy, és ő is változtatott a viselkedésén. Viszont van egy bibi, 1 éve a nagy veszekedésünk óta, titkol a két barátnője előtt, akik ott voltak a veszekedésnél. (már a kapcsolatunk eleje óta bele szóltak a dolgainkba.) A barátnőm egy éve nem ismerősöm a Facebookon, tudom mi az oka, az, hogy a két barátnője ne tudja meg, hogy 1 éve már ki békültünk. Viszont ma meglátod minket az egyik barátnőkje és a közös csoportból amiben hárman voltak (ők ketten és a párom) ki tiltották a páromat, és azt mondták viselje a következményét annak, hogy kibékült velem. Már érzem, hogy mi lesz holnap, mi fog történni. Az, mint anno 1 évvel ezelőtt, a párom miattuk le tilt és inkább őket fogja választani, mint engem, hiszen ezért titkolt előttük.

Tudom, hogy hibáztam a múltban, de sosem árultam volna őt el, és 1 év alatt folyamatosan változtam a jó irányba. Mit tegyek, ha be fog jönni a megérzésem holnap? Hogy lépjek túl rajta?


2023. aug. 22. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk ne alázd magad tovább egy ilyen "kapcsolatban", és engedd el ezt a lelki bántalmazó "barátnőt".

Ha jól értettem, akkor az anyja előtt is titkolja, hogy leszbikus, és téged is titkol a barátai előtt, ráadásul nem vagy neki elég fontos, ha őket választja. Ennél egyedül is jobb, az a helyzet.

2023. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a választ! Igen, ő titkolja a szülei előtt is.
2023. aug. 22. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Tehát soha nem fog felvállalni. Soha nem lesztek tényleg egy pár. Nem lesznek közös barátaitok. Nem mentek együtt bulizni, nyaralni, moziba, étterembe, parkba, kirándulni, stb, nehogy valaki meglásson. A közös otthon meg a komolyabb dolgok szóba se jöhetnek.

Mindezt egy olyan pár miatt, aki nekedtámadt, letagad, és szó nélkül kidob a barátai kedvéért.

Tedd fel magadnak a kérdést: boldog vagy? Így akarod leélni az életed?

2023. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, köszönöm! Mérlegelni fogom magamban a dolgokat az biztos.
2023. aug. 22. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan látom. Amúgy saját maga alatt is vágja a fát, neki is jobb lenne, ha felvállalná a valódi énjét. Így egész életében bujkalnia, meg hazudni kell. De téged is boldogtalanná tesz vele.
2023. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!