Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a bántalmazó kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt.

A nagy távolság miatt csak hétvégén voltunk együtt. Minden hétvégét nála töltöttem. Minden csodálatos volt. Hisz különben nem is lettem volna vele ha nem így lett volna.

Összeköltöztünk ami kb 2hétig tartott. Egyik pillanatról a másikra agresszív volt. Minden ok nélkül.

Egyik pillanatban ölelt és mondta szeret, 2perc múlva ellökött azzal a szöveggel, hogy "húzzál már innen".

Azt tudni kell még , hogy van 2 kicsi gyerekem. 5 és 4évesek. Nekik is rendszeresen beszólt. Mérte az időt , hogy hány percenként járnak ki a mosdóba. Idegesítette ha ki mertek jönni a szobából. Máskor pedig szinte körül rajongta őket. Konkrétan mintha 2 teljesen különböző ember lett volna.

Az egyik vitánk alatt ,megkérdeztem, hogy megbánta e az összeköltözést, menjünk e haza vissza. Azt mondta hogy reggelre takarodjak el a gyerekekkel!

Ezidő alatt ő elment otthonról. Folyamatosan bombázott üzenetekkel , hogy takarodjak és húzzak a lakásból mire hazaér.

A költözés utolsó perceiben hazaért és nyakamnál fogva rángatott. Ököllel ütötte az arcomat és a számat. Hát ahol ért. Vigyázott hogy maradandó nyoma ne legyen ezért abbahagyta amikor látta, hogy vérzik a szám.

A két kisgyereket nézve rendőrt hívtam amikor nem hallotta.

A rendőrök végig mellettünk maradtak amég el nem indultunk onnan. De még a rendőrök előtt is agresszív viselkedése volt....

Hazafelé tartottunk amikor jött az üzenet tőle, hogy hiányzok, rossz egyedül, menjünk vissza. Na igen, ez volt az a bizonyos másik éne.

Őszintén féltem tőle. Rettegtem.

Nagyon sok rosszat tett, nem csak annyit amit felsoroltam. De mégis nagyon nehezen tudok ezen túllendülni. Nincsenek barátaim, nem szeretnék amúgy sem terhelni senkit a lelki gondjaimmal....de szeretnék túllépni. Elengedni és végre egy napot nem átsírni.



2022. ápr. 7. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom kérdező, ami veled történt! Sok munkád lesz magaddal, de megéri végigcsinálni! Trauma terápiában jártas pszichológust javaslok első körben. Nane.hu, emdr.hu
2022. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre nezz csak.úgy.


Szovializálodj építs kaocsolatokat foglalkozz a gyerekeiddel.

2022. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológussal. Meg a neten (fb-on) van egy csomó csoport, bántalmazottaknak vagy akik annak tartják magukat, én is benne vagyok ilyenekben, bár elvétve dolgoznak magukon az ottani tagok szerintem, inkább panaszkodnak a jelenükben vagy a múltjukban levő bántalmazóra. De hátha neked építő lehet.
2022. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A csavo nyilvan kattant (nem artana neki vmi pszichologus h kideritse a frusztracio okat), te meg szar helyzetben vagy. Egyedul maradtal 2 kisgyerekkel, ez megint csak egy jel. Vagy mar elozoleg is valami vadbarmot valasztottal, vagy otthagytad mert meguntad, nem tudni. Mindenesetre en a 2 gyereket sajnalom, szar gyerekkoruk lesz, ami prognosztizal egy szar felnottkort sajnos.

Amugy engem is idegesitene mas kolke, de emiatt ossze sem jovok olyan novel, akinek gyereke van.

2022. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4es számú!

Előzőleg szerencsére nem vadbarmot választottam.

A gyerekek apja elkezdett ismerkedni FÉRFIAKKAL és ezért ment tönkre a kapcsolatunk , házasságunk.

Mivel nem szaladok egyik ágyból a másikba, ezért is tartott évekig nyitnom más felé!

Illetve annak örülök, hogy te előre eldöntötted, nem ismerkedsz gyerekes nőkkel! Ez hatalmas nagy plusz!

De ez az illető vállalta. Többször átrágtuk. Milliószor rákérdeztem nem e zavarja. Akarta. Válallta!

Illetve annyit fűznék még hozzá, hogy kölyke az állatoknak van. :) Köszönöm a kommentedet és mindenképp szeretnék neked csodaszép napot kívánni.

2022. ápr. 7. 12:24
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Persze h azt mondta h nem zavarja, mert dugni akart, meg mert nem probalta korabban. Sajnalom hogy a frusztracuoja tettlegessegig fajult. Lelephetett volna csendben is.
2022. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus, terápia mentén.
2022. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!