Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én most incel vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most incel vagyok, ha jóképű, magas, nőknél szexuálisan sikeres férfi vagyok, de szinte mindenben egyetértek az incelekkel? (Blackpill)

Figyelt kérdés

Fiatal koromban pár évig sikertelen voltam, mert extrém mértékben rossz volt az önbizalmam és az önbecsülésem a családi körülményeim és a neveltetésem miatt (alkoholista öngyűlölő apa, szeretetet és törődést nem adó szülők) és hiába volt több lány is szerelmes belém tizenévesen és kora huszonévesen, egyszerűen sajnos nem tudtam elhinni, hogy engem lehet szeretni. Aztán hogy ezeket megoldottam magamban pár év alatt, már egyből elkezdtek özönleni a nők az életembe. Egyrészt az önbizalom és a fellépés számít, de csak akkor, ha már alapból jól nézel ki. (De ez a legtöbb jól kinéző embernek már önmagától megvan, mert gyerekkora óta folyamatosan kapja a pozitív megerősítést a vonzó külseje miatt is. Nekem ugye ez részben hiányzott családi vonalról.) Ugyanez, hogy a terápia és hasonlók nem fognak segíteni egy nem jól kinéző embernek, aki folyamatos depresszióban éli az életét, mert sosem kap pozitív visszajelzéseket a nőktől vagy úgy általában szinte az emberektől sem.


Na mindegy, már ezekből is láthatjátok, hogy egyetértek velük. Amikor sikertelen voltam régen a nőknél, én is felmentem ilyen oldalakra, ahol elég sokat olvastam a témában, mármint több száz, de inkább ezer órákat alsó hangon. Angol nyelven. Incel wikipédia, incel fórumok, rengeteg blackpill videó a youtube-on tele bizonyítékokkal. (Mármint igazi, véleményüket alátámasztó független kutatásokkal, nem amiket ők találtak ki.) Szóval ezek azóta nagyon a fejemben vannak és így látom a világot. Szerencsére az egyik gyerekkori jó barátom is hasonló hozzám és vele (és az öccsével) tudunk erről a való életben is beszélni őszintén tettetés nélkül, ami jól esik, de azért látom, hogy a legtöbb ember ezeket egyszerűen nem tudja elfogadni, meg nem is nagyon merem ezeket mondani a valóságban. Meg hogyha felhozod ezt a témát, akkor egyből arra gondolnak, hogy te is sikertelen vagy a nőknél, nem arra, hogy egy nagyon fontos társadalmi problémáról szeretnél általánosságban beszélni, ami attól függetlenül, hogy nem érint téged (vagy csak pozitívan), még lehetne róla beszélni. Meg engem pont, hogy pozitívan érint, mert mióta rájöttem, hogy milyen fontos a kinézet (sokkal fontosabb, mint azt a legtöbben gondolják), azóta pont, hogy személyesen nekem nagyon megnőtt az önbizalmam és azt érzem, hogy nem tudok igazán nagyot bukni a jó kinézetem miatt ugye.



2023. aug. 24. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy incel testileg csak lelkileg.😂
2023. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy incel, te jó eséllyel másképp vagy kissé személyiségzavaros.
2023. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Ezt mifelénk felszínes gondolkodásnak hívják, nem aggatnak rá mindenféle eszméket meg pirulákat.
2023. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

"Ugyanez, hogy a terápia és hasonlók nem fognak segíteni egy nem jól kinéző embernek, aki folyamatos depresszióban éli az életét, mert sosem kap pozitív visszajelzéseket a nőktől"


Mintha a nők jelentenék a világ legnagyobb értelmét.XD


Ekkorra baromságot... és még csatoltál hozzá még nagyobbat, mármint a pszichológiai segítség nem ér semmit.XD


No comment.XD

2023. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem incel vagyok, hanem egy lelki sérült, gondolkodni még mindig nem tudó egyén. Sajnos csak hiszed, hogy sikerült feldolgoznod a traumáidat.
2023. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Incel definíció szerint az, aki akarna szexelni de nem jut hozzá.

Rád ez nem illik.


Vannak gazdag emberek, akik tudatában vannak annak, hogy sokan másoknak nem adatott meg ami nekik. Lehet pont azért tudják, mert ők is lentről jöttek, vagy mert empatikusabb típusú emberek, mint az átlag.

Ha a gazdagság fogalmát kiterjesztjük, vagy inkább azt mondjuk "szerencsés helyzetű", akkor könnyű észre venni, hogy ez egy létező jelenség.

2023. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

A pszichológiát illető rész egyébként ott bukik el, hogy arra alapoz, hogy önbizalmat, önbecsülést elsősorban a külső visszajelzésekre lehet csak alapozni.

Miközben ez baromság, ez pont azok módszere akiknek nagoyn nem megy az egész és csak akkor merik jónak gondolni magukat, ha mások is annak mondják őket.

Az önbizalom és önbecsülés lényege, hogy bízol magadban, becsülöd magadat mások véleményétéől függetlenül.


Pontosan ezért tudna segíteni a randa embereken a pszichoterápia, hogy végre elengedjék azt, hogy mások pozitív visszajelzéseire várnak és elkezdjék végre önmagukat valamirevaló embernek tekinteni.


Szóval lényegében pontosan azért kellene a terápia nekik, amit írtál.


És már csak az a tény, hogy azt gondolod, hogy mások visszajelzései adnak valakinek önbizalmat, már önmagában jelzi, hogy mennyire ingatag valójában az önbecsülésed. Hisz ha így gondolkodsz, akkor téged egy stabil szídással ki lehet billenteni az egyensúlyodból. Ami elég tré.

De ezt te magad is leírtad, hogy a külsődbe vetett hit ad önbizalmat. És van egy rossz hírem: meg fogsz öregedni és el fogsz csúnyulni. Akkor mi lesz az önbizalmaddal? Akkor vége is? Hát z nagy hiba.


Persze én könnyen beszélek, én nem vagyok csúnya, csak fogyatékkal élő, nekem biztos nem kellett soha olyasmivel küzdeni, hogy elég jó vagyok-e másokhoz, a társadalomhoz stb........ áh, nem....:D De megsúgom, úgy is lehet stabil önbizalmad, önbecsülésed, hogy mások semmire sem tartanak.

2023. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, érdekes amit írsz, de szerintem itt nem erről van szó.

Igen is kell a siker, anélkül elbizakodott vagy csak.

Ha azt gondolod tudsz biciklizni, de még sosem sikerült, akkor koppanni fogsz, bármilyen erősen hiszel is magadban.

Ugyanez igaz a főzésre, az egyetemi vizsgákra, a munkára vagy éppen a maraton futásra.

Nem mások dicsérete kell, hanem hogy tudd magadról hogy meg tudod csinálni, mert már máskor is sikerült.

2023. aug. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Én azt nem értem már az elejétől fogva, hogy hogy van bőr a férfiak képén ahhoz, hogy számonkérjék a nőket, amiért számít nekik a külső, mikor a férfiak párválasztáskor csak a külsőt nézik. Százszor nagyobb a nyomás rajtunk, hogy jól nézzünk ki, a pasik sokkal felszínesebbek.
2023. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

8, ez így van, a sikerélmény fontos. De nem az a fontos, ohgy mások elismerjék a sikeredet, hanem az, hogy elérj sikert és meg is tud délni őket.


A probléma ott van, hogy az alacsony önbecsülésű ember hiába épít meg a kertjében egy fénysebességgel haladni képes űrhajót, ha nem dicséri meg őket senki, akkor nem fogják sikernek megélni.

Innentől kezdve úgy mennek el a saját sikereik mellett, mint vak gyerek Picasso mellett. És ez egy hasraütött hasonlat volt, de valójában tényleg erről van szó, hogy tök nagy teljesítményekre vakok az alacsony önbecüslésű emberek.


Marajdunk az inceleknél.

Folyamatosan chadekről, alfákról besézlnek. Az a férfi sikeres, aki ha mindne héten fel tud vinni egy új csajt magához (aki persze 10/9nél nem rosszabb!) és az gyakorlatilag könyörög, hogy menjen seggből szájba.

Megannyi kérdés szól itt az oldalon arról, hogy az inceleknek a már elogadható külsejű nő az rendre topmodellek:D


Pedig... az is siker ám, ha egy random idegenhez már csak oda mersz menni, nemhogy bármilyen infót vagy tlaálkát kicsikarj belőle. A legtöbb férfi oda sem mer menni nőkhöz! Tök nag yteljesítmény az, ha te oda mersz menni. De mivel emberünknek alacsony az önbecsülése ezért óriási az elvárása, hogy mi számít valós sikernek, így ha leszólít egy csajt, az megadja a telefonszámát, később elmennek randizni és 2 randi után a csaj azt mondja, hgoy bocdenem, akkor ezt ő maximális kudarcnak könyveli el. Pedig baromira nem az.


Szóval úgy baromi könnyű sikertelennek lenni, ha a siker definíciója csak a társadalom 5-10%-ára illik rá.


Ha elkezded értékelni az átlagos és kis sikereket is, akkor önbizalmat nyersz, ezáltal képes vagy egy normális önbizalmat, önbecsülést kiépíteni.

És mit cisnáltál? Valójában ugyanazt, mint eddig, csak most elkezdted értékelni azt amid van.


ÉS itt még mindig nincs szó arról, hogy mások mit szólnak hozzád. Erre egyszerűen nincs szükség ehhez.

2023. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!