Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én most incel vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most incel vagyok, ha jóképű, magas, nőknél szexuálisan sikeres férfi vagyok, de szinte mindenben egyetértek az incelekkel? (Blackpill)

Figyelt kérdés

Fiatal koromban pár évig sikertelen voltam, mert extrém mértékben rossz volt az önbizalmam és az önbecsülésem a családi körülményeim és a neveltetésem miatt (alkoholista öngyűlölő apa, szeretetet és törődést nem adó szülők) és hiába volt több lány is szerelmes belém tizenévesen és kora huszonévesen, egyszerűen sajnos nem tudtam elhinni, hogy engem lehet szeretni. Aztán hogy ezeket megoldottam magamban pár év alatt, már egyből elkezdtek özönleni a nők az életembe. Egyrészt az önbizalom és a fellépés számít, de csak akkor, ha már alapból jól nézel ki. (De ez a legtöbb jól kinéző embernek már önmagától megvan, mert gyerekkora óta folyamatosan kapja a pozitív megerősítést a vonzó külseje miatt is. Nekem ugye ez részben hiányzott családi vonalról.) Ugyanez, hogy a terápia és hasonlók nem fognak segíteni egy nem jól kinéző embernek, aki folyamatos depresszióban éli az életét, mert sosem kap pozitív visszajelzéseket a nőktől vagy úgy általában szinte az emberektől sem.


Na mindegy, már ezekből is láthatjátok, hogy egyetértek velük. Amikor sikertelen voltam régen a nőknél, én is felmentem ilyen oldalakra, ahol elég sokat olvastam a témában, mármint több száz, de inkább ezer órákat alsó hangon. Angol nyelven. Incel wikipédia, incel fórumok, rengeteg blackpill videó a youtube-on tele bizonyítékokkal. (Mármint igazi, véleményüket alátámasztó független kutatásokkal, nem amiket ők találtak ki.) Szóval ezek azóta nagyon a fejemben vannak és így látom a világot. Szerencsére az egyik gyerekkori jó barátom is hasonló hozzám és vele (és az öccsével) tudunk erről a való életben is beszélni őszintén tettetés nélkül, ami jól esik, de azért látom, hogy a legtöbb ember ezeket egyszerűen nem tudja elfogadni, meg nem is nagyon merem ezeket mondani a valóságban. Meg hogyha felhozod ezt a témát, akkor egyből arra gondolnak, hogy te is sikertelen vagy a nőknél, nem arra, hogy egy nagyon fontos társadalmi problémáról szeretnél általánosságban beszélni, ami attól függetlenül, hogy nem érint téged (vagy csak pozitívan), még lehetne róla beszélni. Meg engem pont, hogy pozitívan érint, mert mióta rájöttem, hogy milyen fontos a kinézet (sokkal fontosabb, mint azt a legtöbben gondolják), azóta pont, hogy személyesen nekem nagyon megnőtt az önbizalmam és azt érzem, hogy nem tudok igazán nagyot bukni a jó kinézetem miatt ugye.



2023. aug. 24. 10:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez így már nagyon filozófikus, mi a siker, mekkora része a társadalomnak alacsony önbecsülésű, stb.


Az átlag ember nem a szélsőség, márpedig gyakorin mintha csak ezek lennének.

Nem szeretem ezt, meg a pilleket, meg a cimkéket sem. Emberek vannak és társadalmi hatások, amik sok esetben mérgezőek, de egyből előhúzzuk a szélsőségeset, hogy megindokoljuk, miért nem is kell beszélni róla. Holott azért nem akarunk beszélni róla, mert azzal tükröt tartanánk saját magunk elé, és az fájna.

2023. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

11, a felelősség végtelen módon történő hárítása, bűnbakkeresés, mártírkodás, áldozatszerep, a személy önmagának ostorozása, önmagunk vagy mások elítélése vagy épp rendszeres ítélkezés, nomeg a már említett depresszió.. Ezek nem filozófikus dolgok, hanem kőkemény pszichológia.

Épp ezért óriási felelőtlenség azt állítani, hogy ezekkel fölösleges szakemberhez fordulni.

2023. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hiszem, hogy nem ez az átlag ember, vagy ha nem is átlag, de jelentős szelet.

Hanem ez a néhány százalékos kisebbség, azok akiken nehezen, vagy leginkább sehogy nem lehet segíteni, mégis ezt próbáljuk ráhúzni egy fél generációra.

2023. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13, ja, persze, az incelség abszolút nem akkora mértékű, mint ahogy az incelek mondják.

Létezik a probléma amúgy, és amúgy tényleg nem ártana beszélni róla, de nem úgy, ahogy itt teszik.

2023. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Blackpill-tudatu vagy, de nem incel.



39F incel

2023. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy incel, és régen sem voltàl.
2023. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

9


A férfiak vizuàlis típusok. Még ezt sem tudod?

Rajtatok nincs semmilyen nyomás, mert még az àtlag nőket is viszik mint a cukrot.

2023. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
95%

“A pszichológiát illető rész egyébként ott bukik el, hogy arra alapoz, hogy önbizalmat, önbecsülést elsősorban a külső visszajelzésekre lehet csak alapozni.“


A társas kapcsolatokhoz szükséges önbizalomhoz bizony kell a külső, hisz az miatt van a társas kapcsolatokban sikered, pozitív tapasztalataid. Egy csúnya embernek gyakorlatilag több negatív társas tapasztalata van mint pozitív, míg egy szép embernek több pozitív mint negatív, társas szempontból sikeres tehát nagyobb az önbizalma. Sima logika és levezetés.


Ez nem azt jelenti, hogy emellett egy csúnya ember ne lehetne magabiztos például programozásban vagy sakkozásban, hiszen ezek nem igen függnek más emberek visszajelzéseitől, megvannak a szabályok és az eredményeket objektíve is mérni lehet, tehát ha jó sakkozó vagy akkor is sikeres tudsz lenni benne ha az embereknek nem tetszik a ferde orrod vagy gülü szemeid. Max ha érzékeny is vagy emellett és érzed a negatív ellenséges energiákat sakkozás közben ami kizökkenthet. Én ilyen voltam, mindig megérzetem a negatív felém irányuló energiákat, hogy alapvetően alacsonyabb rendű szerepet osztottak, és ez sokszor kizökkentett. De nem hinném elítélhető valaki csak mert vannak érzései. Szerintem egy csúnya ember minél érzéktelenebb annál jobban boldogul az életbe mert ritkábban zökkenti ki őt más emberek lenézése, rosszindulata.

Szóval a lényeg, szociális életben az önbizalom nagyban függ a külsőtől, más területen nem feltétlen, illetve ha túlságosan lelomboz a szociális életben betöltött szereped, ez depressziót okozhat és kihathat az élethez való motivációdra ami akadályozza, hogy más területeken eredményeket érhess el. De ez azon múlik mennyire fontos számodra az emberekkel való kapcsolódás, siker, illetve mennyire vagy érzékeny, érző lélek típus. Csúnya emberként jobb ha nem vagy az.

2023. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!