Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ismerkedéskor pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ismerkedéskor pl neten, miért teszitel fel az alábbi kérdéseket? pl: Mit/hol dolgozol? Van e lakásod? Milyen telefonod van? Ezek miért fontosak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 11:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
63%

20

Akkor ne legyen ennyire alja munkád. Szívesen.

2023. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Szerintem is elakarják tartatni magukat...
2023. aug. 27. 18:44
 23/61 anonim ***** válasza:
55%

22

A névelőt és az igét külön írjuk, ha beékelődik közéjük egy harmadik szó.

Tanulj meg írni, és aztán hisztikézzél, azt mondom.

2023. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. :)
2023. aug. 27. 19:12
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

#22 Jó, akkor kezdjük azzal, hogy a nők többsége ránézésre megmondja, hogy mennyit kerestek nagyjából. Látszik. Nagyon nagyon nagyon kevés az az eset, amikor ez nem látszik.

Nem azért kérdezzük meg, mert el akarjuk magunkat tartatni, hanem azért, mert pl. vannak olyan munkarendek, vagy olyan munkák amik a miénkkel összeegyeztethetetlenek. Én irodában dolgozok, 9-17 között, volt egy randipartnerem aki pultos volt egy bárban. Ő este héttől reggel hatig dolgozott. Konkrétan alig volt idő, amikor tudtunk beszélni és alig volt nap, amikor tudtunk volna találkozni. Ezóta tudom, hogy nekem ez nem működik, hogyha a másiknak ilyen a munkarendje.

De elképesztően sok okot tudnék még felsorolni, hogy miért kérdezzük meg, aminek köze sincs a jövedelemhez, de higgyétek azt, hogy minden nő egy lehúzós ribi. Mondjuk ez nekem fura, mert azokkal akikkel az elmúlt egy évben randiztam egy kivételével mindig én kerestem többet, de biztos webfejlesztőként le akartam húzni a pedagógus srácot. :DDD NYILVÁN.

2023. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, csak úgy érdeklődésből, hány nőt ismersz, aki nem dolgozik, hanem a pasija tartja el? Nem az érdekel, hogy a neten meg instán mit olvastál, hanem a valóéletben hol látod te ezt a jelenséget tömegesen, hogy így rettegsz miatta.
2023. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
Kb 90%.
2023. aug. 28. 11:27
 28/61 anonim ***** válasza:
100%

22

Nem! Nem akarjuk eltartatni magunkat!!! Viszont, nem akarunk eltartani egy pasit!!! Elég illuziorombolo, amikor nem fer bele a mozi, vacsi stb a randikba! Meg mind raknátok a keszbe a picsátokat! Ahogy kiderul, hkgy van lakasom, maris nem gond az 5 kg sulyfelesleg 🖕🖕🖕

2023. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
25. Kitero valasz, sarkitas de elfogadom.
2023. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
56%
A nők 90%-át akiket ismersz a pasija tartja el? Szerinted ki hiszi ezt el? Ha meg tényleg így gondolod, akkor menthetetlen vagy.
2023. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!