Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés elején milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején milyen tippmix kérdéseket raknál össze?

Figyelt kérdés
A másikról kéne találgatni a személyiségéről, te milyen kérdéseket tennél fel?

2018. nov. 21. 07:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Reál-Barca 2-es
2018. nov. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ne vicceljük el kérem. És olyan válasz se jöjjön, hogy nem tippelek. A kérdésre válaszoljatok vagy ne írjatok.
2018. nov. 21. 07:47
 3/30 anonim ***** válasza:
10%

Ha hosszú ideje együtt vagy valakivel, és az illető egy balesetben elvesztené mindkét lábát, vele maradnál?

Erre egyedül a határozott igen lenne rossz válasz, mert kiderülne, hogy nem őszinte az illető.

2018. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
2018. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
#3: nem biztos, hogy nem oszinte, csak hirtelen nem birja elkepzelni, hogy mivel jarna es/vagy magat sem ismeri. Az viszont igaz, hogy ezek sem szimpatikusak.
2018. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezném: Ki vagy te?
2018. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
10%

pedig én határozott igen vagyok...

Nem is értem miért nem szimpatikus én is ugyan ezt várom el a másik féltől...Ha olyan történne vele h képtelen a sex-re önhibáján kívül..még az is megoldható lenne.De ugye itt abba is bele kell gondolni ,hogy milyen kapcsolati státuszban történik az eset.Azzal meg lehet bonyolítani a helyzet..Arra nem tudnám megmondani ,hogy menynire őszinte az igenem ha pl még nagyon az elején történne a dolog..

De nem igen tudok hátra hagyni senki-t..aki nem érdemli meg.

Ja és mielőtt pálcát törnétek egyszer randiztam mozgás sérült lánnyal...és nem emiatt nem lett a dologból semmi.

Az sokkal jobban zavarna h a biztos igen-a nem jó válasz.

2018. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Mi az első emléke?

Inkább anyád vagy apás kisgyerek volt?

Suliban őt cikizték, vagy ő cikizett másokat?

Mi volt a kedvenc tantárgya.

Mit gondol a házikedvencekről?

Hol látja magát 5-10 év múlva?

Melyik országba utazna el legszívesebben, ha a pénz nem lenne akadály?

Mi a legveszélyesebb dolog, amit eddig csinált?


Soroljak még?

2018. nov. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, velem ilyet csináltak és a hátamon felállt a szőr. "Mondj magadról rossz tulajdonságot, aztán én mondok. Aki előbb kifogy ezekből, az nyert." Erre mondják, hogy broáf.
2018. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam. Ismerkedsz majd kialakul benned egy kép. Mondjuk hogy nagyon nyugodt a természete. Holott épp ellenkezőleg, csak mivel nem ismered eléggé, félretotózol.
2018. nov. 21. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!