Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Ismertetek meg már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ismertetek meg már normális fiút ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Aki számotokra szimpatikus volt valamiért.

2023. aug. 30. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen. 3 éve lesz lassan, hogy együtt vagyunk 😍
2023. aug. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Mármint... abban se lehetek itt soha biztos, hogy egyáltalán nővel vagy férfivel beszélek, érted 😄
2023. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz
2023. aug. 30. 19:23
 4/15 Kitana. ***** válasza:
96%
Igen, volt kapcsolatom is, bár az kérdéses, hogy ő normális volt-e, meg van egy jó haverom is innen.
2023. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagyon rendes és normális srác de már régebben
2023. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt nekem is.
2023. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Randiztak egyszer innen egy fiúval, de sajnos semmiféle kémia vagy vonzalom nem volt felé, úgyhogy nem lett belőle semmi. De a randikat nem bánom. :)
2023. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Talalkoztam is vele. Teljesen jó randi volt, normális pasi. Viszont nem vett le annyira a lábamról, hogy felülemelkedjek a gátlasaimon miatta (sokkal idősebb volt, én 20 ő 34, meg nekem ez az online pláne gyakorin ismerkedés is elég gáz). De jól váltunk el és emberileg teljesen rendben volt meg nem nézett ki rosszul.

Nem sokkal utána megtaláltam a jelenlegi páromat, akivel azóta együtt élünk boldogan stb. Szerintem kellett ez a gyk-s randi, hogy egy kicsit kirázódjak a komfortzónámból és bártabb, nyitottabb legyek.

2023. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Párkapcsolatom nem lett innen, de voltak ismerkedéseim, amik összességében pozitív tapasztalatok voltak, számomra érdekes (és sok dologban értékes) emberekkel, nem azon múlt, hogy nem lett belőlük több, hogy bunkók lettek volna. Előfordult olyan is, hogy valaki rám írt, de korban/lakóhelyben túl messze voltunk egymástól, vagy hogy nem párkapcsolati célból beszéltem valakivel, ezek általában rövid, de kulturált üzenetváltások voltak.


Az egyik legjobb barátomat viszont innen szedtem össze, őt már picit behatóbban ismerem, és garantáltan kijelenthetem, hogy jó arc. :D

2023. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikussal találkoztam rengeteggel de kapcsolat egyikből se lett.
2023. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!