Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem csak az érdekel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem csak az érdekel, hogy ti hol ismertétek meg a párotokat? (egy olyan kapcsolatnál ami eljegyzésig jutott) Tehát hol érdemes ismerkedni egy normális kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 21:53
A kérdező szavazást indított:
Tinder
Egyéb internetes társkereső (légyszi írd le kommentben)
Random facebook csoport / jelölgetés
Munkahely
Baráti kör, ismerősök (kérlek bővebben fejtsd ki kommentben, hogyan alakult ki a kör, hogyan jutottál be a körbe és a párod onnan hogyan)
Iskola, egyetem, képzés
Fesztivál, koncert, vagy más rendezvény (élőben)
Egyéb (kommentben)
21 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérlek azt is írd majd le, hogy te férfi vagy, vagy nő, hány évesek vagytok. Bármi ami lényeges fejtsd ki kommentben. A kérdésem célja: nem találok párt, az internetes társkeresők sem működnek nálam úgy ahogy kéne, élőben meg nem tudom hol keressem. Tanácstalan vagyok. Talán van aki tud hasznos tanácsot, tapasztalatot adni! Köszönöm nektek!
2023. máj. 28. 21:55
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát nálam nincs eljegyzés...akkor nem is jó a kapcsolatom?
2023. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, 21 voltam amikor a sztori történt. Baráti körben ismertem meg. Hát most ha nem bánod, nem fejtem ki az egész kapcsolati hálót (5 fős társaság+még sokan csatlakoznak alkalmanként), hogy ki kit hogyan mikor ismert meg, csak a lényeget foglalom össze. Nekem egy barátnőm ismete a párom egyik haverját. Bementünk iszogatni, és bent voltak ők is, közösen folytattuk az estét. Innentől kezd bonyolódni, mert amúgy mind a ketten kapcsolatban voltunk, de már egyikünké sem működött. Egy ideig csak barátilag beszélgettünk, párszor találkoztunk társaságban, és világos lett, hogy nagyon működik a kémia. Lezártuk a kapcsolatainkat, és a következő baráti összejövetel után nála aludtam. Vagyis az minden volt, csak alvás nem, őszintén a testi vonzalom hozott össze minket, mert addig csak ferületesen ismertem.

A helyzet a következő: megválaszoltam ugyan a kérdést, de őszintén nem gondolom, hogy neked ez konkrét segítség lesz. Erre nincs recept, nekem egyébként mindig az alkalom szülte a lehetőséget, nem kerestem konkrétan párt, csak sodródtam az árral, és alakult.

2023. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Busz megálló. Először beszélgettünk aztán össze melegettünk. Kb ennyi de ez az ezred fordulon volt.
2023. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt találtam meg a feleségem, de előtte sokáig és mindenhol kerestem. Ő 22 volt akkor, én pedig 33. Tanácsolni azt tudom, hogy 1. próbálj türelmes lenni, 2 próbálj időről időre nem kiégni, hanem jobbat adni a kapcsolataidba, 3 tényleg mindenhol keresd....ha már eljegyeznéd, megéri nem?
2023. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Itt ismertem meg 5 évvel ezelőtt.

F

2023. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon? Komoly?
2023. máj. 28. 23:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen komoly, sőt, eddig a kapcsolataim 95%-a innen jött össze.

Bár már nagyon tré a helyzet, én ugye 5 éve nem keresek, mert hát barátnőm van, de elnézve a mostani gyakoris helyzetet, nem hinném, hogy innen összejönne már.

2023. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Online (fórum), online (játék), online (játék), suliban, online(Facebook), egyetemen, Tinderen, Tinderen ééés a férjem is Tinderen.
2023. máj. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt a facebook társkeresőn, ő 37F, én 36N voltam akkor. Idén júliusra van kitűzve az esküvőnk.
2023. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!