Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a ferfi megakarja ismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfi megakarja ismerni a nő csaladját úgy hogy nem is járnak?

Figyelt kérdés
Baratsag extrakkal szigoruan, eddig nem akarta megismerni a szülőket, akkor mostánba minek? Nem mindegy neki ha ez nem 1 párkapcsolat? Engem sem érdekel az ő családja. vagy mostmár aggódnom kéne?

2023. aug. 31. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem neki mar vannak erzelmei . Es arra jatszik hogy a szuleid meg kedvelik es majd elkezdik neked mondani hogy milyen jo valasztas lenne
2023. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Barátaidat/barátnőidet ismerik a szüleid?

Gondolom nem kötnétek az orrukra, hogy milyen extra barátok vagytok.

2023. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem meg ez egy baromság.Hallottam már ismerősökkel megtörtént csomó sztorit, ahol ugyanígy meg is történt a bemutatás, majd később előhozta a pasas, hogy mit lát bele többet a nő, mivel ők nincsenek is együtt.
2023. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ja, és a véleményem erről a következő.Ezek így akarják maguknak bebiztosítani az ingyen lyukat, amiért 0 erőfeszítést kell tenni.Mivel "szexkapcsolat", ezért szexnek muszáj lenni, mivel másképp feléd sem köpne.Viszont így meg semmilyen elvárásnak nem kell megfelelni, azt csinál, amit akar.Nem kell társnak, megbízhatónak, támogatónak, hűségesnek lenni, nem kell vergődni a kapcsolat nyűgeivel, nem kell a másikra költeni(minőségi programok, ajándékok), nem kell tervezni semmit, bármikor felelősség nélkül ki lehet farolni, ha nem tetszik valami, stb.Ez egy nagyon gusztustalan és gyáva, de annál kellemesebb állapot.
2023. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Azt akarja csak hogy a családod szemében is ő legyen a jófej te meg a rossz. Ellened forditani.
2023. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hat en sem ertem ha megbeszeltuk hanyadan allunk akkor minek is akarja megismerni a csaladomat?
2023. aug. 31. 23:29
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

2-esnek van leginkább igaza. 5-öst inkább hagyjuk, nem kellene ennyi filmet néznie.

Én mindenképpen őt kérdezném erről, vagy akár megvárnám, mi sül ki belőle. A gyakori népének fogalma sincs a személyiségetekről és a kapcsolatotokról, ráadásul sokan magányosak, mások máshogy defektesek. Van, akinek a szövegértés sem megy.

Magánéleti kérdésben sosem döntenék az itteni válaszok alapján.

Visszatérve a kérdésre, a sráccal bármikor szakíthatsz, most is, akkor is, ha nem tetszik a szüleid előtti viselkedése, de akkor is, ha már negyedik közös gyermeketeket vârnâtok. Ezzel csak azt szeretném láttatni, hogy mindig a kezedben lesz a döntés, hogy visszalépj, ezért nem kell túlgondolni vagy túlparázni a dolgot.

Én lehet, hogy kíváncsi lennék, mire képes a dugópajti más területen...

2023. aug. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7 es igen kerdeztem miert akarja megismerni oket de erdemben nem kaptam valaszt. Mondta ugyis kiforog a.lepes ra+minnél jobban kapalozok annal inkább ezen lesz. Szal benne van 1 mar csak azert is...
2023. aug. 31. 23:40
 9/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Egy szexkapcsolat is lehet annyira bizalmi, hogy ilyesmi beleférjen. Viszont egy szexkapcsolatba sem fér bele, hogy folyamatos viták legyenek, mert egymás agyára mentek. Más dolgokban jellemzően egyetértetek?
2023. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Amugy igen, megvan az osszhang csak ezt így hirtelen nem értettem, még úgysem hogy bátorkodtam rákérdezni de nem volt kielégítő a válasz, hát majd kerekedik valamerre, vagy letesz róla és elfelejtődik xd

azért 1 ilyen kapcsolatba nem 1 ésszerű gondolat..

2023. szept. 1. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!