Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szingli és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szingli és tetszik neki egy nő, de közben a nő csak barátként tekint rá de a férfit ez nem érdekli és minden áron megakarja szerezni akkor mi van?

Figyelt kérdés
A férfi azt mondta a nőnek hogy nem csak egy lehetőségként tekint rá.

2017. febr. 14. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pech...
2017. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Akkor attól függően, mit takar a "mindenáron", feljelentem zaklatásért.
2017. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A nő elküldi szépen, majd csúnyán, majd durván.
2017. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

itt meg lehetne kérdőjelezni a pasi épp elméjűségét és felfogóképességét, hogy ha elküldik a büdös fr..ncba akkor miért nem képes felfogni, hogy lesz..rják és nem kíváncsi rá. ha problémája van a szavak megértésével, akkor orvosolja ezt a problémát.


egyébként a pasi egy önző egoista személy, aki nem tartja tiszteletben a másik kérését, itt jelen esetben elutasítását.

2017. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát nem zaklat, meg nem is veszem igazából zaklatásnak sem. Csak próbálkozik..hogy hátha igent mondok..

Csak ezen a kijelentésén gondolkoztam el kicsit..

2017. febr. 14. 19:04
 6/13 A kérdező kommentje:
Mármint lehetséges az , hogy ő többet érez?
2017. febr. 14. 19:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy nem csak kaland lennék neki, hanem többre gondol?
2017. febr. 14. 19:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen járni akar veled. Kérdés, hogy mit mondtál neki. Ha komolyan gondolja, és te nem küldted el valami konkrét és kemény szöveggel: "veled barátságnál többet nem tudok elképzelni", "hagyj békén", "tűnj el", akkor ki fog tartani jó eséllyel és udvarolni fog, hiszen nem volt egyértelmű NEM.
2017. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehet.

Én általában azt akarom "mindenáron megszerezni" akitől komolyabbat szeretnék.Akit csak egy ketyintésre akarok annál bepróbalkozok egyszer,ha nem jön össze akkor lelépek majd lesz másik.


Viszont ez a"mindenáron megszerzem" dolognak is van határa....sosem fogok magamból hülyét csinálni.Ha 2-3 alkalom után is elutasit akkor hagyom.

Ezt nem kell akkor tovább eröltetni,mert ez azt jelenri,hogy nem akar tőlem semmit.

Ha meg akar,akkor ne kéresse magát...



Nekem ez a vêleményem

26/F

2017. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Volt már olyan , hogy Úgymond megállapodtunk abban hogy ez nem fog működni és akkor maradjunk barátok , vagy ha nem okés neki ez a megoldás akkor ő jobbra én balra. Ő elfogadta ezt a lehetőséget, mármint hogy barátok és annyi. És akkor most tett egy ilyen kijelentést és ezen fenn vagyok akadva
2017. febr. 14. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!