Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy a nő csillogó szemekkel nézett rátok, de mikor próbáltatok vele ismerkedni, akkor inkább elutasító volt?

Figyelt kérdés
Akkor miért nézett olyan szépen, mintha ő is akarna valamit?
2023. aug. 31. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt annyian benézik.

En js probalok kedves lenni minden ratyi emberrel de mindjuk kenyszer is mert pl kollega. De amugy a hátam közepére nem kéne meg undorom is van tole.

Aztan vannak akik ezen átlátnak és helyből utálnak mert kedves vagyok de nem tenném nekik szét es nem értik hogy miert vagyok akkor kedves.

Mert kényszer együtt dolgoznunk azért, és az lehetetlen egy gyülölködő légkörben.

2023. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

*Ugyanez ügyfél-ügyfeles viszonyban, elado- vevő viszonyban, vagy szomszédok közt, vagy postással, vagy szerelőkkel, vagy taxissal, vagy akárkikkel, osztálytars, évfolyamtárs,haveri körben vki, kényszerkedvesség van mert rosszhírt se akar magának az ember.

(1)

2023. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak akkor kedves, ha baszni akar. Hallatlan.
2023. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Hűha, szar érzés, ha nem kapod meg a napi figyelem adagodat, mi?
2023. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva is van ilyen, férfiak is csinálják. Szerintem ez totál félreértes, hogy az egyik nagyon kedves, a másik többet képzel bele.
2023. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Valakiknek meg egotuningra teljesen jó ez.
2023. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Az azért durva, hogy kedves se lehet az ember, csak mert másokat nem öleltek meg a szülei eleget. Egotuning....
2023. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem benézted.Hozzàm is jött màr így oda sràc,holott én az égvilágon semmit sem akartam , de elvileg én "úgy" néztem. Azóta inkább esküszöm úgy megyek mindenhol hogy a földet bàmulom , mielőtt megint valaki félreértené.....
2023. szept. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Néhányszor előfordult. Nincs mit tenni.
2023. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hazudnak.. akarnanak valamit de vagy nem merik vagy mad oka van..
2023. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!