Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbáltatok már előitéletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltatok már előitéletek nélkül ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tehát úgy, hogy nem húzzátok rá ismeretlenekre a félelmeiteket, rossz tapasztalatokat, meggyőződéseket, hanem megismerni akarjátok a másikat és majd kiderül milyen ember.
2021. ápr. 8. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig így ismerkedem. Szerencsére én nem hordozok semmiféle sérülést, előítéletet a múltból...
2021. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sogha életemben nem ismerkedtem kifejezetten azzal a céllal, hogy párt találjak ás soha életemben nem is fogok, szóval nálam minden ismerkedés tét nélkül indul, emberileg ismerem meg őket, nem potenciűlis párként. Így nincsenek játszmák stb. Nyilván nem csukom be a szemem a nagy vörös zászlókra, de lazán állok az ismerkedéshez, nem próbálok többet belelátni vagy kombinálni, nem az én műfajom. A sérüléseimet, csalódásaimat pedig feldolgoztam, úgy gondolom ez minimum elvárás saját magam felé, hiszen csak az én felelősségem.
2021. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így ismerkedem, az más kérdés, hogy nagyon ritka az olyan férfi akivel kölcsönösen megfelelünk egymásnak.
2021. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát úgy, hogy nem húzzátok rá ismeretlenekre a félelmeiteket, rossz tapasztalatokat, meggyőződéseket,"


őőő bocsi, de elvileg nem így kell ismerkedni? Ha valami érzelmi teher meg le nem rendezett ex, egyéb ügyeid vannak, akkor fogsz másokra dolgokat vetíteni. Úgy meg nincs értelme

2021. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Így kellene..
2021. ápr. 8. 12:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így ismerkedtem, ugyanakkor ha első találkán úgy érzem nem egymást keressük, nem rabolom az időt.
2021. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Futottam már bele, nem lett jó vége. Az én részemről tényleg annyi volt, hogy ismerjük meg egymást, ő pedig ismeretlenül olyan negatív tulajdonságokkal ruházott fel, ami enyhén szólva is sértő és kínos volt.
2021. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz úgy ismerkedni, hogy az embert már érték csalódások. Valamilyen szinten mindenkiben benne van az,hogy fel amiatt,hogy esetleg megint megtortenik,ez normális egy mertekig;amíg az ember tudja ezt magáról és tudja helyen kezelni a dolgokat. A probléma akkor van,ha nagyon konkrétan rahuzod egy másik emberre az előző partner tulajdonsagait ismeretlenul😌
2021. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Azért cigánnyal nem jövök össze


F

2021. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
csüccs, szövegértés egyes. Nem fasiszta előítéletre értette...
2021. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!