Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha ehhez hasonló eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ehhez hasonló eljegyzési gyűrűt kaptam?

Figyelt kérdés

[link]


Anyám is azt mondja hogy a vastagabb gyűrűk sokkal szebbek, és strapabíróbbak is. Azóta kicsit irigykedem másokra akik a párjuktól sokkal vastagabb pántos gyűrűt kaptak.


2023. szept. 1. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nekem sokkal szebb és elegánsabb az első. A második gyűrűnek bevallom nem igazán örülnék. Ha téged zavar, szólj a párodnak és válasszatok mást
2023. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Vannak olyan stílusú gyűrűk, amik fentről vékonyítva vannak, oldalnézetből viszont vastagok.Így kiadja kb ugyanazt a vastagságot.Nem olyan a tied is?


Amúgy sok mindentől függ, hogy kinek mi áll jól.Nekem 49-es a gyűrűméretem, magyarul iszonyatosan vékony ujjaim vannak.Rajtam az általad linkelt vastagabb gyűrű például okádékul nézne ki.Nyilván, hogy akinek nagy lapát keze van, vastag, parasztos virsli ujjakkal, annak vastagabbat is elbír a keze.

Azért ha van a gyűrű 2g, akkor ugyanolyan strapabíró, semmi baja nem lesz.

U.i.: ezek nemes ékszerek, a "strapabíró" fajták sem arra valóak, hogy savakban, erős tisztítószerekben áztasd, meg hogy téglát pakoljál vele az ujjadon.

Aki nem gyári melós, annak a mindennapi életben bőven jó bármilyen gyűrű.Ez egy tévhit, hogy 5 cm vastagnak muszáj lenni, különben tönkremegy.

2023. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy én ujjamon is jobban áll a vékonyabb, mivel vékonyak az ujjaim, bár nekem 51-es méretű a gyűrűsujjam. Ehhez hasonló az enyém, csak az enyémben nagyobb a kő, de a vastagsága ilyen.

[link]


Anyukám szerint pedig az ilyen vastagabb szebb, és időt állóbb:

[link]

De ezt csak példának mutatom.

2023. szept. 2. 00:10
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, jól kezdődik, anyós már az eljegyzési gyűrűt is fikázza, és képes még ebben is kételyeket ébreszteni benned...mi lesz itt később?! Ha ezen te komolyan problémázol, tegyél egy szívességet annak a szerencsétlen srácnak, és dobd ki most!
2023. szept. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A férfi kell vagy a gyűrű vagy anyukád?

Nehéz a választás.

2023. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem strapabíró? Nem kell benne fát vágni meg wc pucolni, ennyi.
2023. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy csavaralátétet adnék neked.
2023. szept. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj otthon anyukával. Megérdemlitek egymást.
2023. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!