Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek a srácok a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a srácok a szép lányoktól?

Figyelt kérdés
Valahogy sok olyan lány ismerősöm van, akik nagyon szépek és mégis egyedül vannak. És ha elmegyünk együtt bulizni nem értem, valamiért tartanak tőlük a fiúk. Pedig nem kéne, mert ha elbeszélgetnének velük kiderülne, hogy még okosak is. Miért van ez?
2010. okt. 16. 18:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%
Én inkább azt veszem észre, hogy az okosabbaktól félnek, a szépekhez simán odamennek. De szól két szót szegény lány, kiderül, hogy nem hülye, mint a sötét éjszaka, akkor azonnal lelépnek. Mondjuk lépjen is, de ez már más téma.
2010. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Én például nem félek tőlük, csak inkább nem is próbálkozok, mert úgysincs esélyem.
2010. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

mert a legtöbb lány manapság, aki szép, nagyképű, és nem lehet megállapítani azt sem, hogy hány évesek...láttam én már olyan 12 évest is...plusz ha mindig csak csapatban vannak, az is ok lehet


20Ł

2010. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
56%
Mertgondlom pláza pics*k... Nem?
2010. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen hatványozottan számít hogy nézel ki, mert előbb megnéz a lány és csak ha úgy elég vagy neki,akkor áll veled szóba. S ha ránézésre nem vagy elég, tökmindegy hogyan mész oda, vmi bunkó szöveggel leráz.
2010. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
mert ezek a lányok legtöbbször lekoptatják a fiúkat sztem...
2010. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
29%
előző vagyok. Mondom ezt azért, mert voltak nagyon szép barátnőim(igen, plázap*csák is voltak köztük) akik közül egyet sem szórakozóhelyen ismertem meg, ott ugyanis átnéznek rajtam. Ez van. Amúgy a legtöbb szép nő egyben okos is :)
2010. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek szép lánnyok hol tudnak ismerkedni? Mert azt vettem észre hogy manapság elég kevés lehetőség van ismerkedni
2010. okt. 16. 18:50
 9/33 anonim ***** válasza:
Már az internet miatt szinte mindenki foglalt. Interneten kell márr ismerkedni...
2010. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Bárhol. Aki okos, annak nem fog gondot okozni egy beszélgetés. Egyébként a leghatásosabb várni, aztán a sors majd utadba sodor valakit :)
2010. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!