Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek a srácok a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a srácok a szép lányoktól?

Figyelt kérdés
Valahogy sok olyan lány ismerősöm van, akik nagyon szépek és mégis egyedül vannak. És ha elmegyünk együtt bulizni nem értem, valamiért tartanak tőlük a fiúk. Pedig nem kéne, mert ha elbeszélgetnének velük kiderülne, hogy még okosak is. Miért van ez?
2010. okt. 16. 18:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak vársz azzal nem jutsz előbbre, ezt tapasztalatból mondom. Mondjuk ha próbálkozok akkor meg lekoptatnak, szóval azzal sem jutottam még előrébb.
2010. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Miért ne juthatna előrébb a várással? Szerintem pont a görcsös párkeresés az, ami nem stagnáló állapotba helyez, hanem visszahúz.
2010. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Én a rondáktól, meg a kövérektől félek. A szép lányokat szeretem. Ha okosak az külön előny, akkor még beszélgetni is tudok velük :D
2010. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:

hmm, nekem lassan 3 éve nincs barátnőm, ez alatt felváltva volt az, hogy vártam és keresgéltem, egyik se jött eddig be...

Kérdésre kitérve...sztem azért nem "mernek", mert vagy nem elég részegek, vagy egyszerűen fosnak a helyzettől. Én konkrétan ahhoz mentem, megyek, mennék oda akinél látom az érdeklődés minimális jelét. Elég ritkán van ilyen, vagy csak én nem veszem észre...

De ez a kérdés lehetne fordítva is: lányok miért nem érdeklődtök a jó pasik iránt?:)

2010. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Hát, mert engem csak az olyan férfi érdekel, aki okos, nem érdekel hogy néz ki bizonyos határokon belül :D
2010. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

19:31, a lányok azért nem érdeklődnek a jó pasik iránt, mert félnek az elutasítástól... legalábbis személyes tapasztalatból ezt mondhatom


talán ugyan ez a helyzet fordítva is?

2010. okt. 16. 19:36
 17/33 anonim válasza:
az hogy valaki jó pasi, nem zárja ki azt, hogy nem lehet okos. Sztem a lányok is ugyanúgy félnek az ilyen helyzetektől aztán inkább nem csinálnak semmit...és mind a két fél megszívja...
2010. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:

19:36:

igen pont erre írtam, hogy fosnak a helyzettől. Ez egyenlő azzal, hogy félnek az elutasítástól. Ördögi kör ez, hiába...

2010. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
19:03 - Soha nem kerestem görcsösen barátnőt, sőt nagyon is ritkán próbálkozom, tényleg csak akkor, ha igazán megfog benne valami, és látok minimális érdeklődést a kiszemelt részéről, ami ritka. Annyira ritkán próbálkozok, hogy akár 1-2 évig sincs senki aki igazán érdekelne, ez azért nem nevezhető görcsösen akarásnak szerintem.
2010. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Nem félek csak tudom előre a végikifejletet.

21f

2010. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!