Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek a srácok a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a srácok a szép lányoktól?

Figyelt kérdés
Valahogy sok olyan lány ismerősöm van, akik nagyon szépek és mégis egyedül vannak. És ha elmegyünk együtt bulizni nem értem, valamiért tartanak tőlük a fiúk. Pedig nem kéne, mert ha elbeszélgetnének velük kiderülne, hogy még okosak is. Miért van ez?
2010. okt. 16. 18:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon szép Nöknek általában nincsenek nagy igényeik, csak légy megbízható és hüséges. Na és persze legyél izmos, sportos, légy jóképü mint azok akik a nagyplakáton is vannak, egyszóval nem kell, hogy 100%-os legyen a férfi, böven elég ha 110-130%-ot megüti a szint.
2010. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
20:43 - Ez megint csak általánosítás, én láttam már nagyon nagyon szép nőt teljesen átlagos pasival. Mikor megláttam, kb ez volt az első gondolatom "Ez lenne a pasija?...". Mielőtt láttam volna a barátjával, én is arra gondoltam, hogy tuti valami ultrajóképű menő arc a barátja, de tévedtem. Ugye vannak más értékek is a kinézeten kívül, valószinűleg az a lány egy volt a kevés közül akiknek az többet számít.
2010. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem értem,fiuk miért gondoljátok azt, hogy egy szép lány biztosan lekoptatna..Eddig hányszor próbálkoztatok? Fogadjunk,h egyszer sem..
2010. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Egyszer próbálkoztam.
2010. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! Próbálkozzatok tovább! Mindenkinek más a szép, ergo a nektek tetszik mindenki szép, de másnak lehet, hogy ocsmány. Szóval hajrá :)
2010. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

"Nem értem,fiuk miért gondoljátok azt, hogy egy szép lány biztosan lekoptatna..Eddig hányszor próbálkoztatok? Fogadjunk,h egyszer sem.."



Jó, ez lehet kicsit erős, de azért ami szerintem is nagyon igaz az benne van. Mindkét nemnél igaz az szerintem, hogy nem várni kell a sültgalambot, hanem cselekedni. Mert ha félünk és nem teszünk semmit, tuti nem is lesz belőle semmi. Ha meg próbálkozunk? 50% esély! Ha meg nem jön össze, hát azzal nem veszítettünk semmit sem!

2010. okt. 16. 21:49
 27/33 anonim ***** válasza:

Ha próbálkozunk inkább 10% az esély, nem 50. Szép lányok társaságát én se nagyon csípem mert 90% plázacica. Átlagosakat sokkal jobban megnézek, még talán beszélgetünk is, de eddig az átlagosakkal se nagyon akar összejönni. Ha összeszámolom volt 3 barátnő, ebből ugymond első 3 sikerült elutasítás nélkül, most már nicns 1,5 éve senkim, akiknél meg próbálkoztam átlagosaknál akárkinél, mindenkinek volt valakije... :(

Azt vettem észre, hogy ez az internetes randis baszások miatt lett ennyi "pár", én meg nem hiszek annyira az ilyen internetes randis valamibe.

2010. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
jah 19 F vagyok
2010. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

ma 22:03


ne legyél pesszimista! Igenis 50%!

2010. okt. 16. 22:06
 30/33 anonim ***** válasza:
:))
2010. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!