Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terv, útmutatás egy budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terv, útmutatás egy budapesti egyedülálló nőnek ismerkedésre? Mit csináljon, hol kezdje, ha nem neten szeretne ismerkedni? Írnál egy tervet konkrét lépésekkel? :)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy Te vagy egy 31 éves független, gyermektelen nő. Akár férfi, akár nő vagy.

Írnál kérlek egy "tervet" ami szerint elkezdenél ismerkedni.


FONTOS: ne írjatok netes applikációkat, tegyük fel, hogy nem is léteznek.

FONTOS: munkahely kizárt, mert egyéni vállalkozó vagy, otthonról dolgozol.


30-40 közötti gyermektelen, káros szenvedélyektől mentes férfit keresel.


Köszönöm!



2023. szept. 4. 10:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Menj társaságba. Sport, utazás, túrázás. Keress ilyen csoportokat, szervezett túrákat, kirandulasokat. Csatlakozz futoklubhoz, edzokorhoz. Legjobb korban vagy az ismerkedeshez.
2023. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kettő fontosat még kihagytam: sportolni és túrázni/kirándulni nem szeretnék, - egyik sem az én világom.
2023. szept. 4. 10:25
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Akaszd a nyakadba egy táblára az elvárásaidat és bkvzz
2023. szept. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Minden reggel ulj ki az elefantcsonttirnyod ereklyere es vard a sult galambot. Allitolag csak kitartas kerdese. 30 ev mulva jelezz vissza, hogy sikerult-e. Te igazabol egyaltalan nem akarsz ismerkedni, ezert korlatozod a lehetosegeket nullara.
2023. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mi a te világod? így nehéz lesz az tuti
2023. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért játssza el, hogy szeret túrázni, ha nem?
2023. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Független, gyerekmentes, budapesti nő vagyok. Nem akarom az életem elrontani egy férfival. Ha te igen, bármelyiket választod, ugyanazt kapod.
2023. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

tudod, mi érdekel, mi az, amit szívesen csinálsz - biztos nem vagy ezzel egyedül

keresel ilyen kört, klubot, eseményt

arra felkészülsz, s elmész

nyitott vagy, és meglátjuk, mi lesz


Mindegy, hogy az általad nem kedvelt túra (bár ott sok időt vagyunk együtt), vagy egy táncklub, társasjáték rendezvény, vagy koncert.

2023. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
És akkor miket szeretsz csinálni?
2023. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Én mindig úgy ismerkedtem hogy egy két baratnőmnel csomó helyre eljártunk programozni, ez Pesten egy csomó minden lehet. Közben jól éreztük magunkat, és valahogy mindig úgy adódott h megismertem valakit akivel megvolt a szimpátia, aztán alakultak a dolgok maguktól.


Ez volt diszkó

Koncert

Koktelos zenés szórakozó hely

Múzeumok éjszakáján utcán

Fesztivál

Baráti társasággal egy másik társasághoz csatlakoztunk és úgy ismertem meg, h ő is ott volt

2023. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!