Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mit szólnátok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit szólnátok ahhoz ha valaki normális kerezeken belül rajongana értetek?

Figyelt kérdés

1.ugy hogy nektek nem tetszik, szimpatikus

2.ugy hogy nektek szimpatikus

3.tetszik,szimpatikus, kapcsolatba is kezdenel e vele



2023. szept. 4. 22:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ha lehet jelezzétek a korotok
2023. szept. 4. 22:59
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

1. Nem örülnék, nem szeretem a rám irányuló figyelmet.

2. Elviselhetőbb, de furcsának találnám, ha valóban a rajongás lenne a megfelelő szó a viselkedésére.

3. Adnék egy esélyt, hátha ez a viselkedés átvált normál figyelmességbe.

29N

2023. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi, várom a tovabbi kommenteket, ez érdekes lesz...
2023. szept. 4. 23:10
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

A rajongás semmilyen esetben sem normális két átlag ember között, így a kérdésben megfogalmazott egyszerűen sosem egészséges.

Szeretni lehet a másikat, de imádni vagy rajongani érte nem egészséges, gyakran kimondottan káros.


Így akár tetszik az illető, akár nem, menekülőre fognám. Nagy eséllyel pszichés gondokkal küzd, ezért csinálja ezt.

2023. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Először tisztázzuk, hogy mit jelent a "normális kereteken belüli rajongás." Nem biztos, hogy ami neked az, nekem is.

1.esetében semmiképpen nem örülnék.

A 2.,3 között meg nem tudom, mi a különbség. Ha 2.azt jelenti, hogy annyira azért nem szimpatikus, hogy kapcsolatban is lennék vele, akkor szintén nem örülnék.

Szóval egyedül 3.esetében van rá esély, hogy elfogadnám, nem zavarna, de nem tudok elképzelni olyan rajongást, ami még nem zavaró, szóval fejtsd ki, mit takar.

2023. szept. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
lajong éltem az jó, csak ne zavaljon távollól lajongjon
2023. szept. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Ne rajongjon. Az teher. Legyünk oda egyformán egymásért.
2023. szept. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3.jöhet, nemnormálisan is rajonghat :)
2023. szept. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi számít normális keretnek?


1, ha nem szimpatikus és nem tetszik, akkor lehet észre sem veszem - ha észreveszem akkor meg max mosolygok rajta

2, ha szimpatikus, akkor jól esik, örülök neki (sőt megtisztelő) és még akár el is indíthat bennem egyéb gondolatokat

3, szomorú lennék, mert én nem kezdhetek új kapcsolatba, ha tehetném, akkor meg nyilván jól esik, de ilyenkor is csak mértékkel és nem mindegy hogyan nyilvánul meg a rajongása, de mindenesetre érezhető legyen, hogy szívből, őszintén jön (szóval nem csak kangörcs miatti sóvárgás az egész)


40N

2023. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni azt, hogy a rajongásnak lenne normális szintje. Semmilyen szinten nem tartom egészségesnek, így a reakció minden esetben negatív részemről.
2023. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!