Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas pasiként könnyű felszedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas pasiként könnyű felszedni csajokat?

Figyelt kérdés
Még ha magas és jóképű vagyok,akkor sem egyszerű a helyzet.

2023. szept. 5. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Persze alapból rávágja az ember hogy igen, de sajnos ez a vonzalom dolog nem ilyen egyszerű.

Mivel itt jönnek be a relatív dolgok.

Magas jóképűként persze könnyű összeszedni átlagos lányokat, csak hát az ember általában a saját szintjéhez vonzódik. Azaz olyan lányokhoz akiknél szintén jóképű magas srácok próbálkoznak, és akkor ott tartunk hogy valójában egyáltalán nem könnyebb mint egy átlagos srácnak aki átlagos srácokkal "versenyzik". De persze a női oldalról is ugyanez a helyzet

2023. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezd meg Balázst.
2023. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 Átlagos lányok is válogatnak már,szinte kivétel nélkül..
2023. szept. 5. 17:12
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
1. Pontosan! Én is mindig azt mondom. Forma-1-es autóval könnyű leelőzni másokat? Hát persze, csak éppen a F1-es autók egymással versenyeznek. Itt kezdődnek a gondok... :)
2023. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#2 Az ki?
2023. szept. 5. 17:13
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem simán,én például imádom őket!...😍😍😍
2023. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Ha csak magas vagy az senkit nem erdekel. Ha melle jokepu is akkor mar joval konnyebb.
2023. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1-2. Ezt nem így kell összehasonlítani, hogy a magas ronda szerencsétlen pasi kevésbé vonzó, mint a jóképű sikeres alacsony. Ceteris paribus nézzük a dolgokat, vagyis minden más tényező változatlansága esetén. Ugyanaz a férfi sikeresebb a nőknél, ha minden más tényező változatlan, de mondjuk az egyik esetben ő 160 cm, a másik esetben pedig 2 méter? Vagy mindegy, 172 cm vagy 192 cm? Igen. Minden kutatás, statisztika, minden ezt mutatja és mondja, hogy igen.


Kérdező, igen könnyebb. Én 197 cm vagyok és viszonylag könnyen csajozom, ismerkedem. Más tényezők is számítanak, de aki nők vonzónak találnak, ott nagyon sokszor nagyon hamar megkapom tőlük szóban is, hogy a magasságom is tetszik nekik.


"Még ha magas és jóképű vagyok,akkor sem egyszerű a helyzet."

Ha tényleg az vagy és nehéznek ítéled a csajozást, akkor gondolj bele, hogy alacsony csúnyaként kb. öngyilkos akarnál lenni.

2023. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Én elég magas vagyok, eddig 0 barátnőm volt:(
2023. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
:D
2023. szept. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!