Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen jött érdeklődés a nőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen jött érdeklődés a nőtől?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy kolléganőm, sokáig észre sem vett, de mostanában többször beszélgetünk a munkahelyen átlagos dolgokról, kicsit közeledik, keresi a társaságom. Viszont Facebookon régen bejelöltem, akkor visszautasított, most nem tudom jelölni, de ő sem lép ez ügyben. Pedig használja.

Érdekelhetem?


2023. szept. 5. 23:03
 1/10 A kérdező kommentje:
30-asok vagyunk.
2023. szept. 5. 23:04
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
2023. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg koppant valakivel kapcsolatban, ezért most kéne az egójának, hogy körülugrálják.

Ne láss bele többet ennél.

2023. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Kérdezz rá a fb-ra, azzal eldöntöd.
2023. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Szerintetek van olyan, hogy ilyen régi felszínes ismeretség után egyszer csak szimpatikus leszek neki, esetleg tetszem? Vagy régen is rokonszenvezhetett, csak nem mutatta? Őrlődök, mi lehet most ez.

2023. szept. 5. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Hívd el randira, ne a facen toketlenkedj harminc felett.
2023. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikus lettel volna neki, elfogadja a jelolesedet, az elutasitas helyett.


Ne lass bele tobbet, valoszinuleg valaki dobta es most kell az ego tuning neki..

2023. szept. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát ha segít valamit…nyilván minden ember más, de

Nekem az egyik kollegám 3 év együtt munka után tűnt fel és vettem fel vele a kapcsolatot. Fogalmam sincs mi történt de az első három évben láttam, hogy jól néz ki de semmi extra, aztán történt valami

2023. szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyít téged, kell neki az egónövelés.
2023. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem tudja, hogy bejön nekem! Nem mutatom ki.

2023. szept. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!