Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti összejönnétek egy ilyen fiúval? Vagy pl.: egy tízes skálán hány pontot érnék el nálatok?

Figyelt kérdés

Soha nem volt barátnőm, de már nagyon szeretnék egy párkapcsolatot. Lányok/Nők véleményére lennék kíváncsi, hogy hogyan értékelnének engem, külső, belső stb. alapján.


Szóval egy 21 éves fiú vagyok, falun élek a szüleimmel és az öcsémmel. Általános után letettem az érettségit, utána pedig szereztem egy szakács szakmát. Jelenleg egyetemre járok, pénzügy és számvitel szakra.


185 cm magas vagyok, a testsúlyom 65 kg. Szemüveget hordok, nagyon gyenge a szemem. Rövid, barna hajam van, a szemszínem szintén barna. Átlagos orr, kicsit nagy fülek. A fejem átlagos. Nem vagyok kigyúrva, bár elég sportos az alakom annak ellenére, hogy nem sportolok. A péniszem nem valami nagy, álló helyzetben is max 13/14 cm lehet.


Nem vagyok túl társasági ember, nagy tömegben nem érzem jól magam. Csendes, visszahúzódó személyiség vagyok, ritkán emelem fel a hangom. A kommunikációs készségem sem a legjobb. Nagyon szeretem az állatokat, van egy kutyám és akváriumi halaim. Macskát is szívesen tartanék, de a kutya miatt nem lehet. Ha időm engedi sorozatot nézek vagy foci meccset, könyvet olvasok vagy csak szimplán pihenek. Nincsenek barátaim, nem járok bulizni. Mint feljebb írtam, soha nem volt barátnőm, emiatt nyilván szűz vagyok még. Szex terén semmi tapasztalatom nincs. Az önbizalmam a béka segge alatt van, egy szerencsétlen lúzernek tartom magam.


Van jogsim, bár autóm nincs. Több, mint 2 millió forintom van munkából, ösztöndíjakból, családi támogatásokból stb.


Hát, így röviden tömören ennyi. Szóval hogyan értékeltek? Írjátok meg!


21/F



2023. szept. 8. 20:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, összejönnétek ilyen fiúval
Nem, soha nem jönnek össze ilyen fiúval
38 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Tudod mi a legnagyobb baj? Hogy szerencsétlen lúzernek tartod magad, mint írtad és ez biztos, hogy élőben is nagyon látszik. A külsődet leírásból nem lehet értékelni, a többivel meg nincs semmi komoly baj, van akinek teljesen oké lenne, hogy visszahúzódóbb vagy, de az ilyen szintű önbizalomhiány probléma, ezen próbálj meg dolgozni.
2023. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Ne állítsd be magad kuzernak.
2023. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a lúzerség nem itt kezdődik. Egyáltalán nem tartanálak annak ha nem írtad volna. Ez tényleg nem egy jó pont. Még ha így is gondolod, akkor sem kell ezt reklámozni. Az önbizalomhiányon egy barátnő is tud segíteni( én lány vagyok és amióta együtt vagyok egy olyan fiúval aki támogató azóta sokat változtam én is). Viszont a barátnőhöz az kell, hogy legalább egy kicsit tedd félre azt, hogy egy szerencsétlen luzernek hiszed magad. Vannak terveid, suliba jársz, van szakmád, félretett pénzed. Ez manapság nagy szó. Inkább büszke legyél magadra. Van aki sokkal több évvel a háta mögött sem tud félretenni semennyit.
2023. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem írtad volna a farokmereted akkor simán, sose szerettem a "menő csávókat" Viszont aki szerint a méret ennyire számít, azzal fejben baj van. Legalábbis engem ez sose érdekelt, és ha valaki ezzel kezdte volna az ismerkedest, azt jó eséllyel offolom, függetlenül a számtól.
2023. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

"Az önbizalmam a béka segge alatt van, egy szerencsétlen lúzernek tartom magam."


Szard le! Nem érdekes.


Az intim méretet az orrára kötni idegeneknek meg nagyon illetlen, trágár dolog.


Ezektől eltekintve minden rendben van.


Ha egy mód van rá, nem jövök össze ennyire magas fiúval, csak ha már menthetetlenül beleszerettem.

(Volt rá példa, most is egy ilyen magas fiú tetszik - sajnos.)

2023. szept. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
10 nobol 6 nak nem lesz kielegito a farkad . Aztan? Van masik 4 aki meg pont azt szereti ha nem kell soha fajdalmat atelnie meg csopogtetosre izgatni ahhoz hogy be menjen csak a fele..
2023. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy gyerek vagy.

Sok olyan dolgot leirtal amik egyáltalán nem számítanak - szerintem.

Próbálj meg ismerkedni, társaságokba járni, szocializalodni, önbizalmat meríteni, megtalalni önmagad. Szerintem ez a legfontosabb az után hogy még tudj élni.

És ha már tudod ki vagy, eljezdhedsz azon gondolkozni,hogy milyen társra vágysz.

2023. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez nem egy 21 éves bemutatkozásának tűnt valahogy olyan kisfiús a leírás..


De amúgy biztos egy tisztességes normális pasi vagy csak hát a leírásod alapján olyan lehetsz egy sarokba támasztott létra. 185 centisen és 65 kilósan nem sportos vagy, hanem sovány. Egyél rendesen és sportolj egy kicsit. Nem gyúrni kell, csak ne legyél létra...


Keress magadnak olyan elfoglaltságot is, amit nem csak otthon egyedül a négy fal között lehet csinálni. Mi érdekel? Van pénzed, amit nem kell elverni, de költhetsz egy kicsit belőle pl ha szereted a csokipralinét vagy mit tudom én, akkor el tudsz menni egy workshopra, be tudsz fizetni egy kajakozós túrára a gemenci ártérbe vagy mit tudom én. Érted, hogy legyenek élményeid, találkozz emberekkel, csinálj valami érdekeset. Ezek jó terepek, mert nem tömegrendezvény és van mit csinálni/nézni folyamatosan miközben emberek között vagy. Vagy tök tudja menjél valami menhelyre kutyát sétáltatni. Ez az önbizalmadnak is jót tesz, meg annak sem utolsó, hogy a kortársaid között nem fogod olyan szerencsétlenül érezni magad, hogy azt se tudod mit mondjál vagy mit csinálj, meg jaj amúgy is biztos ki kíváncsi arra, hogy otthon ülsz a halaiddal, oké, inkább csak elhúzol mikor vége az előadásnak, mielőtt valami ciki lesz. Ha meg az, akkor azokat az embereket úgyse látod többet. :D

2023. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Semmi baj nincs veled a leírtak alapján kivéve az hogy nincs önbizalmad. Azt kicsit szedd rendbe és minden oké lesz
2023. okt. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Egyetlen ok miatt nem jönnék össze veled, 21 évesen sokkal fiatalabb vagy nálam. Egyébként teljesen rendben vagy :) higyj magadban :)
2023. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!