Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől férfi egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől férfi egy férfi?

Figyelt kérdés
Mi az a tulajdonság, jellemző, amitől egy pasi FÉRFI lesz?

2023. szept. 11. 18:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
58%
Egy férfi úgy tudja igazán a férfiasságot mutatni, hogy hogy bánik egy nővel.
2023. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Én libsi állat vagyok, úgyhogy ha valaki férfiként identifikálja magát, akkor az részemről férfi. De annyira amúgy nem érdekel hogy ki milyen nemű, mert tök mindegy amíg nem akarok tőle kapcsolatot. Márpedig az emberek 99%-tól nem akarok.

Ami miatt összejöttem a férjemmel, azok hagyományosan nőiesnek tartott tulajdonságok. Kedves, megértő, mély érzésű, megbízható. Az érem másik oldala meg hogy krva jó az ágyban. Ha egy férfi sokat akar szexelni, akkor legyen benne jó. És akkor majd a nő is sokat akar.

Nem tudom melyik világban ciki ha valaki be tud csavarni egy villanykörtét. Azt még én is meg tudom csinálni, pedig barkácsolási nulla vagyok. Úgyhogy az is kapóra jön, hogy a férjem egyszerűbb dolgokat képes elintézni. Azért ciki lenne egy ikeás polchoz szakit hívni.

2023. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
35%
Te az emberek 1%-tól kapcsolatot akarsz? 🤔 ennek az infónak a férjed biztos örülne
2023. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Keresd meg, hogy mi hianyzik beloled es az lesz az.
2023. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ó, gondoltam hogy lesz aki ebbe beleköt. Amúgy ő is pont ugyanilyen kekec, kifejezések átvitt értelmét direkt elértő ember. Ez pl egy rossz tulajdonsága.

Már senkitől nem akarok. És valószínű régebben sem pont az 1% volt az aki szóba jöhetett. Vedd úgy, hogy azt írtam, hogy "rajta kívül már senkitől".

2023. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

2. Értem mire gondolsz, de nálam pont fordítva van! Az élet igen sok területén elértem a céljaimat, mindenem megvan, házak, autók, jó állás, hobbi, szabadidő. Szóval ezzel semmi bajom nincs. Sőt, kapaszkodj meg, házas is vagyok! :)


Engem inkább az érdekelne, hogy a külső sallangokat félretéve mi tesz egy férfit férfivá?

Tehát mindegy ha csóró ha gazdag, ha jóképű, ha ronda. Mi az a dolog, ami valakiben megvan, valakiben nincs.


Hogy bonyolítsam a kérdést, én beljebb mennék azon hogy legyen rendes, meg legyen céltudatos stb. Ezt is értem, oké, ezek csak egyfajta tulajdonságok. Szóval mi az amiatt azzal a bizonyos férfival akarsz lenni, nem a másikkal!

2023. szept. 12. 09:35
 27/30 anonim ***** válasza:

17-es vagyok. Minden párnak megvan a maga normális ésszerű határuk. Amit még lehet és amit már nem.

Nyilván ami engem bánt vagy őt azt nem tesszük meg azért mert a másik azt akarja. De ha mondjuk ahogy te is felhoztad, hogy ő heti 3 szexet akar én meg mondjuk 2-t akkor igenis azt mondanám hogy legyen heti 3x. De ezt nem kell tovább firtatni, mindenkinek más az amit megenged és amit nem.

Hogy miért vagyok vele?

Mert jól érzem magam vele, mert vele teljesen kiegészítjük egymást, vele önmagam lehetek, mindenben támogat, ahogy ez fordítva is igaz.

2023. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

27. Igen, ez így lenne a helyes. Én is úgy gondolom hogy ha a párom valamit szeretne én azt megteszem neki, persze ésszerű vágyaknál.

Szerinted van olyan hogy soha senkivel sem érzed azt hogy önmagad lehetnél, és állandóan korlátoznak?

2023. szept. 12. 10:09
 29/30 anonim ***** válasza:

27vagyok.

Az előző párom szöges ellentétem volt, korlátozni nem korlátozott, viszont nem lehettem önmagam, mert ő mást akart. Nem szexuális téren, hanem az életben. Őt az én elképzeléseim engem meg az ő elképzelései idegesítettek, meg nem egyeztek. Nem is tartott sokáig, de nem is bánom.

Biztos van. Én azt gondolom, az nem a megfelelő társsal van, aki nem lehet önmaga a másik mellett. Persze mindenkinek vannak fura szokàsai. A kompromisszum és a beszélgetés csodákra képes már ha lehet.

2023. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
64%
Szamtalanszor le lett irva, de megsem ertitek, nem akarjatok felfogni, hogy nemcsak fizikai aspektus a ferfi, hanem tartozik hozza egy viselkedes is. Leginkabb a viselekedes tesz valakit ferfiassa, nem a kinezet. Bar az emberek hasznaljak a ferfias megjelenesu, de ferfiatalan kifejezest. De amikor a ferfias kifejezest magaban hasznaljak, akkor mindig a viselkedest ertik alatta. Sose iranyul arra a kerdes, hogy hol vannak mar a skandinav felisten testu ferfiak, hanem arra, hogy hol vannak azok, akik nem fosnak a noktol. Mert nem ferfias, akarhogy is probalod megfogalmazni.
2023. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!