Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a volt barátom, miután megtudta, hogy csókolóztam valakivel buliban, a következőben ő is megcsókol egy csajt, az bosszúból lehet?

Figyelt kérdés
Azért csinálhatta, hogy visszaadja? Nagyon felhúzta magát azon, mikor megtudta, hogy smároltam valakivel. Erre még aznap buliban ő is azt csinálta egy csajjal, de úgy tudom, semmi nincs köztük. Csak vissza akarta adni? Szerintetek?
2010. okt. 17. 12:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

:D Én szeretem őt, őrültség volt azt tennem, nagyon bánom. Ő viszont nem tudom...

Egyébként ő szakított, de mindig olyan féltékeny. :S

2010. okt. 17. 15:43
 12/17 justice87 válasza:
Azért tette,mert szeret téged,és nagyon rosszul esett neki hogy ezt tetted vele,ezért azt akarta hogy te is érezd azt amit ő. Ilyen egyszerű...
2010. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De azt mondja, nem szeret. Azért szakított, mert nem szeretett, mert rosszul bántam vele.
2010. okt. 17. 16:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom megérteni más fiúk gondolkodását. Rosszul bántál vele, tehát elhagyott, akkor miért akar féltékennyé tenni. Vagy lehet abból a smárolásból azt érezte, hogy mással jobban bánnál, mint vele.
2010. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább úgy érezte, hogy nem is szeretem igazán, ahogy mondom, és nem jelent annyit. :( Pedig ez nem így van. De ettől nem értem, miért kell visszaadni, amit csináltam. Vagy lehet csak szimplán jól érezte magát más csajjal?
2010. okt. 17. 17:52
 16/17 justice87 válasza:
Figyu,szerintem ha velem csinálná ezt a barátnőm én is kidobnám,és jól érezném magam más lánnyal,mert aki ezt teszi velem,az nekem ne adja már be azt a rizsát hogy "szeret"...pfff
2010. okt. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha elolvastátok volna a kérdést, leírtam, hogy nem a smárolás után szakított, hanem 3 HÉTTEL ELŐTTE! Nem emiatt dobott ki!
2010. okt. 19. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!