Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Van különbség külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van különbség külsőre aközött a nő között akitől csak szexet akartok és aközött akivel össze is jönnétek?

Figyelt kérdés

Nyilván nem azokra a pasikra vonatkozik a kérdés akinek "mindegy csak lyuk legyen".


Akivel többet is el tudnátok képzelni az a nő jobban tetszik külsőre? Vagy nem feltétlen/nem csak ettől függ?


(Nyilván a belső is szerepet jatszik, de az egyértelmű)



2023. szept. 19. 10:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a legtöbb esetben az játszik csak szerepet, hogy mennyire passzoltok és milyen a belső. Személy szerint én olyannal egyáltalan nem akarok lefeküdni akivel alap szinten simcs ez meg. A külső meg ha már le akarsz vele az nem úgy megy, hogy ez 5 pontos csaj, csak szexre lesz jó a 8 pontos meg már kapcsolatra is.
2023. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Külsőre semmi különbség nincs számomra. Pont, hogy inkább személyiségben van különbség a két típus között. Az első néhány beszélgetés során el tudom dönteni, hogy a lánnyal járnék-e vagy csak a testén élvezkednék. Nyilván ha csak a testén élvezkednék, az azt jelenti, hogy nem jön be eléggé a személyisége ahhoz, hogy rendszeresen tudjak beszélgetni vele, megismerjem stb.
2023. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon határozott különbség van, csak olyan lánnyal sétálgatok kézen fogva az utcán, akire büszke is vagyok hogy jól néz ki.

Viszont szexre sokat tud kompenzálni az ha szexi a kisugárzása és kíván engem.

Illetve kapcsolatnál az arc fontosabb, szexre alakkal lehet kompenzálni.

23F

2023. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Istenem, de szép lenne, ha ilyen lenne a férfiak többsége, mint az 1 és 2.

De én már rengetegszer hallottam, hogy x,y csak szexre jó, kapcsolatra már nem vállalná fel az illető, mert nem néz ki jól vagy elég jól.

Hányingerkeltő, de éveken keresztül csak ilyeneket hallottam.

2023. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbb férfi úgy van vele, hogy jól nézzen ki a nő, szexeljenek azt annyi. Csak van úgy hogy szexelgetés közben érzelmek alakulnak ki, legtöbb esetben majdnem mindegy, hogy összeillenek-e vagy sem, mert a szerelem vak és úgyis együtt kötnek ki mint egy pár. Ugyanez figyelhető meg a nőknél is csak annyi különbséggel hogy a személyiség inkább számít, így vele együtt a harmónia is, kevesebb az olyan nő, aki fejestől a vízbe ugrik.
2023. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%

Van. Néhány példa, hogy egyszerűbb és érthetőbb legyen.


- FELESÉGNEK/ÉLETTÁRSNAK: [link]


- KOMOLYABB BARÁTNŐNEK: [link]


- SZEXPARTNERNEK: [link]


- CSAK 1-2X DUGNI: [link]

2023. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 gabor49 ***** válasza:
16%
más a csak szex és más komoly kapcsolat
2023. szept. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 miben? Kifejtenéd?
2023. szept. 20. 13:10
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha egy nö értelmes abbol lehet kapcsolat és nem mindig a külsö dönt,persze tetszen is.Ha pedig szexbomba ,de butácska akkor maximum szexre.Nem egy nöt ismerek aki külsöre átlagos,viszont vonzó és a közelébe szeretnék lenni.
2023. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem tudom, hogy más férfiak milyen gondolkodásúak. Az biztos, hogy nálam csak a személyiségén múlik a dolog: valaminek meg kell fognia a kinézetében/kisugárzásában ahhoz, hogy szex legyen. Ha viszont a személyisége is vonzani kezd, akkor lehet belőle több is. (41F)
2023. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!