Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tudom az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudom az exem egy veszelyes ember?

Figyelt kérdés

Az exemrol kiderult, hogy nagyon aberalt, olyan dolgokat tett amik konkretan a hihetetlen kategoriat súroljak. Egyszer mar itt is leirtam es tobben irtak, hogy kamu ilyen nincs. Akkor dobbentem ra mennyire sulyos emberrel voltam egyutt, hogy masok el sem hiszik.. bar en is ugy ereztem, hogy a legvadabb forgatokonyvek sem irnak ilyen tortenet, mint amit o csinalt.

Szoval az van bennem, hogy nem szeretnem ha mas lanyokat tonkretenne ugyanigy..meg olyan gyanum is van hogy lehet kiskoruakat is manipulal bar erre nincs konkret bizonyitekom, de eros a feltelezes annak fenyeben miket tett. Egy pszichopata lelkiismeret nelkul, nem fogja fel milyen kart okoz masoknak es folyamatosan hazudik, soha ismetlem soha nem oszinte. Gyerekek kozeleben dolgozik raadasul… szexualis aberacioja nem ismer hatarokat… vegletekig manipulal esszeret fajdalamt okozni masoknak. Egyaltalan nem feltuno, hogy o ilyen a tobbi embernek, mert vicces, szorakoztato veluk. A csaladja sem akarja beltni, hogy gondok vannak vele, vedik teljes erovel.

Bennem csak az van, hogy amit velem tett nem szeretnem, ha massal is megtehetne..bar gondolom ezt megállítani nem tudom. Vajon hany ilyen beteg elme van meg a tarsadalmunkban? Nincs valami anonim oldal ahova le lehet irni, hogy xy exem ezt es ezt tette vagy ilyen ember vigyazzatok magatokra? Ez nem egy elkeseredett bosszuhadjarat, soha senkinel nem ereztem ezt mint nala, hogy kepes lenne barmire es artalmas..


2023. szept. 21. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszichológiai vizsgálatot kérni; erkölcsi igiben rendben minden?
2023. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanár?
2023. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2, az
2023. szept. 21. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
A társadalom 1%a pszichopata. Elég sok:D
2023. szept. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit se. Sajnos nem a te dolgod
2023. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy mindig mindent bizonyítani kell, a rendőrség sem tesz semmit ha valaki kihasznál egy embert ha nincs bebizonyitva illetve jogilag nem tamadhatő.
2023. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem, akkor ez van sajnos. Remelem nem tesz tonkre gyerekeket..
2023. szept. 22. 08:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ismered e, létezik egy olyan olyan, hogy telefontanú program a rendőrségen. Itt bejelentheted, névtelül, ha láttál, tapasztaltál valamilyen visszaélést, bűncselekményt, vagy hallottál ilyesmiről de nem akarsz konkrét lépéseket tenni, hivatalosan bejelentést tenni vagy félsz. Aztán a többi az ő dolguk, hogy mit kezdenek vele, te ezzel megtetted amit tehettél ezzel, szerintem.


"A program azoknak az állampolgároknak nyújt lehetőséget, akik információval rendelkeznek már megtörtént vagy tervezett bűncselekményekről, bűnelkövetőkről, körözött személyek tartózkodási helyéről, de valamely méltányolható okból nem kívánnak a rendőrséghez fordulni, személyazonosságukat a hatóság előtt felfedni.


A 06-80-555-111-es ingyenes zöldszámon a nap 24 órájában fogadják a Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai a bejelentéseket. "

2023. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!