Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék egy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy ennyire veszélyes és durva helyzettől, egy ilyen problémás ember elöl megmenekülni?

Figyelt kérdés

Nos, lehülyézhettek, megértem, utólag azt mondom én is, megérdemlem. Egy szűk baráti körben megismertem egy tőlem húsz évvel idősebb embert, aki már ott is nagyon furcsán viselkedett (nem szólt, csak ült furcsán maga elé révedve, senki nem tudta jobb kedvre deríteni, stb...) Utána megint összejött egy baráti találka, párom is ott volt, akkor megnyílt ez az ember nekem, és elmesélte a depressziós életét töviről-hegyire. Mailcímet cseréltünk, de mert nem írtam neki rögtön vissza, ezért már akkor féktelen haragra gerjedt, elmondott minden szemétnek ismeretlenül. Írtam neki bocsánatot kérve a semmiért, onnantól kezdve egyre erősebben kötődött hozzám, a párom is zavarni kezdte, majd kitalálta, hogy akkor mi most járunk, és a párom már nem párom, hanem csak az exem... Párom mindent tud amúgy, tudja, ki ez az alak, semmit nem titkolok előle, egyszer ő is próbált beszélni az illető fejével, de nem járt sok sikerrel. Én azóta ráhagyok mindent, tudom, hogy rosszul csinálom, de inkább megírom neki, hogy oké, szeretlek én is, csak hagyjon már... Nézi, mit lájkolok a facebook-on, mikor vagyok fent, és néha olyannak tűnik, mint aki ölni tudna... De amúgy is furcsa ember, mert azt mondja, ő lélekben nem fiú, hanem lány, de a másik pillanatban meg azt ecseteli, hogy gyűlöli a világot és az embereket. Olyan elvárásai vannak, hogy írjanak rá ismeretlen emberek, az ő lelkével foglalkozzanak, az egész világ ismerje őt el, stb... Tőlem meg már gyereket akarna! :o Köszi, hogy meghallgattatok!


18/L



2015. febr. 26. 00:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Valóban bolond vagy.

1. miért mondod neki, hogy szereted?

2. egyáltalán miért tartod vele a kapcsolatot?

3. nem írtad le, hogy mi tart vissza attól, hogy megszüntess vele mindenféle viszonyt.


Tudja hogy hol laksz? Kergetne? Zaklatna? Próbálkoztál már elszakadni tőle? Mi történt akkor?

2015. febr. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Tiltsd le Facebookon. Ne foglalkozz vele egyáltalán. Szánalmas az ilyen, orvoshoz kellene fordulnia. Én egy lightosabb verziójával ismerkedtem össze nyáron, de szerencsére nem engedtem közel a magánéletemhez, a családomat sem ismeri, a lakhelyemet sem. Így könnyen megszabadultam tőle. Neked is ezt kellene tenned. Nem foglalkozni vele. Vagy egyáltalán miért teszed?


22/L

2015. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Félek tőle, korábban egy csoport nem fogadta be, és akkor olyat tervezett, hogy a találka helyük előtt felgyújtja magát. :( Sajnos tudja, merre lakom, párommal korábbról ismerték egymást, és már jóval előttem nem bírták a másik fejét. Konkrétan attól tartok, hogy öncsonkításba menne bele, ha én nem vagyok neki... Erre utalt már korábban is.
2015. febr. 26. 00:43
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyébként ő sajnos nem az az ugatós fajta, hanem aki cselekszik is. Egyszer lánynak nézték a sötét utcán, és beszóltak neki emiatt, és nagyon dühös lett, és ha ő dühös lesz, már nyúl a bicska után, ami mindig van nála. Nem, nem roma (korábban ismeretlen emberek azt bizonygatták, hogy biztos roma, csak én tagadom), hanem egy erős 40-es rockerfazon.
2015. febr. 26. 00:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez ne legyen a te ügyed. Amúgy sem fogja megtenni, túl nyuszi ő ahhoz. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, aztán ha zaklatna telefonon és személyesen, utolsó felszólítást tegyétek meg rendőri intézkedés előtt.
2015. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy nem lenne hozzá bátorsága, csak a szája jár. De ha meg is tenné, az az ő baja. Neked egyáltalán nem kötelességed foglalkozni vele. Beteg ember, élvezi, hogy "birtokolhat" másokat.
2015. febr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

BORDERLINE személyiségzavaros szerintem az ember

27N

2015. febr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ha veszélyes,lett volna már valami ügye.nem csak pofázik.Amúgy minek szabadítod magadra? te bajod


de ami nem hagy nyugodni hogy miért hívja a párjának az exét? wtf????

2015. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem épp elég durva és gáz, hogy egy fia barátja sincs, csak az egyik exe támogatja... Nincs közösség, amibe be tudna illeszkedni. És az én páromat kezeli úgy, mintha már az exem lenne... Ő ezt így eldöntötte...
2015. febr. 26. 01:00
 10/21 A kérdező kommentje:
Amúgy az összes segítő kommentet nagyon köszönöm szépen, ment is a zöld pacsi nektek! :)
2015. febr. 26. 01:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!