Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindennapos veszekedés valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennapos veszekedés valóban annak a jele,hogy nem illünk össze? Napokig türtőztetem magam, aztán kirobban.

Figyelt kérdés
Egyszerű elvárásaim vannak,de mégsem tudja őket teljesíteni. Van,hogy próbálom fékezni magam,hogy ezeket ne mondjam neki,hanem pakolok,rakodok utána ám mégis elkövetkezik az a pont,amikor már nem bírom magam fékezni,és akkor utána áll a bál,és megy az ordítozás.Megbeszélni nem lehet,mert semmi sem változott ez idáig sem. Próbálom menteni a menthetőt, de tényleg nem passzolunk?Alap dolgokban sem értünk egyet,ami neki nem fontos,nekem nagyon is az.Van értelme ezt húzni,halasztani,vagy ki kell mondanom,hogy ennyi volt?Nem hiszem,hogy ezek a veszekedések amiatt lennének,hogy egymás első partnerei vagyunk,együttélés terén. Most kellene a legboldogabbnak lenni,de emiatt a sok idegeskedés miatt pokol az élet így, és azt érzem,jobb volt egyedül.
2023. szept. 21. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges.
2023. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Más a szeretetnyelvetek.
2023. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ordibálnék, ha felnőtt ember után én pakolnék.


Nem azért vannak a konfliktusok, mert első partnerei vagytok egymásnak. Nem illetek össze. Vagy lehet, a srác csak az anyukájával illik össze, aki eddig pakolt utána, most meg ez feléd lenne elvárás.

2023. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet vele megbeszélni, akkor annak ott a vége.
2023. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, esetleg a kommunikációs stílusokon, ha változtatnátok, elég lenne.
2023. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontoztatok le. Van aki így fejezi a szeretetét, hogy pakol. Ha helyette megcsináljuk, esetleg segítünk neki, ő attól szeretve érzi majd magát és elégedett lesz. :)
2023. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!